השתלת שיער בירושלים

השתלת שיער

התקרחות היא תופעה גלובלית, מציקה ונטולת פתרון קסם. עבור גברים צעירים רבים התקרחות נובעת מהשפעת הגנטיקה וגורמים סביבתיים נוספים והם אינם יכולים למנוע אותה. למרות זאת גברים רבים, וגם נשים הסובלים מהתקרחות ושיער דליל אינם מפסיקים לחפש אחר פתרון לשיערם ושואפים למראה ראש מלא שיער הומוגני וטבעי.
מחפש מידע אודות השתלת שיער בירושלים?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.

השתלת שיער
נשים וגברים כאחד סובלים מנשירת שיער ושיער דליל, ומחפשים אחר פתרון לבעיה. בעבר הפתרונות הרפואיים והקוסמטיים הגיעו בדמות גלולות שונות, מסרקי לייזר ומשחות, כאשר כיום יודעים שמרבית הדברים אינם עובדים או לכל הפחות אינם מעניקים את התוצאות שהבטיחו.

לפיכך, היום, הפתרון הטוב ביותר לשיער דליל, נשירת שיער והתקרחות הוא טיפול השתלת שיער. הטיפול מיועד לגברים ולנשים (למרות שידוע כי מי שפונה אליו הם בעיקר גברים שפחות מפחדים מההליך). טיפול השתלת שיער מבוצע בכמה שיטות כשלכולן מטרה זהה - להעניק למטופל מראה ראש מלא שיער אחיד וטבעי. שתי השיטות הבולטות ביותר והפופולאריות ביותר בתחום הן שיטת ה- F.U.T - Follicular Unit Transplantation הכוללת השתלה של יחידות פוליקולריות (קבוצות של 4-1 זקיקי שיער) בכל פעם, מה שהופך אותה לשיטה מהירה ויעילה.  

השיטה השנייה והחדשה להשתלת שיער היא שיטת ה- F.U.E- Follicular Unit Extraction.. שיטה זו כוללת השתלה של זקיקי שיער בודדים הנלקחים אחד אחד על שורשיהם על ידי מכונת ניקוב זעירה. בשיטה זו הזקיק עובר ישר מהאזור התורם את אזור ההתקרחות מה שמעלה את הסיכוי שלו להיקלט. שיטה זו אינה נחשבת לפולשנית ומשאירה צלקות מינימאליות בלבד, כך שרמת האסתטיות שלה היא הגבוהה ביותר. החיסרון של השיטה הוא איטיות הטיפול.

השתלת שיער בירושלים
מי שמתעניין בטיפול השתלת שיער בירושלים יוכל לפנות לקליניקות המציעות את הטיפול ומתמחות בו. מומלץ לברר על השיטה הנהוגה בקליניקה ולשמוע ממטופלים שעברו השתלת שיער בשיטה זו.

ישש לקחת בחשבון שבתחום השתלת השיער יש מספר מצומצם של מומחים ולכן הקליניקות לא פרוסות על פני על הארץ, אלא ממוקדות במרכז הארץ. למרות זאת, מי שמחליט כי הוא מעוניין בטיפול מומלץ לו לפנות למרפאות המתמחות על אף המרחק ולהגיע לפגישת ייעוץ.