השתלת שיער במרכז

ניתוח השתלת שיער

השתלת שיער הוא תחום מתפתח שעם השנים חלו בו תמורות רבות. בתחילה מדובר היה בניתוח לייזר שלצד תוצאות היו ממנו לא מעט אכזבות והיום מדובר בניתוח המבוצע באחת משתי שיטות חדשניות שמטרת העל שלהן היא להשאיר את המטופל ללא צלקות ועם ראש מלא שיער. טיפול השתלת שיער נותן מענה לאנשים הסובלים מהתקרחות או מנשירת שיער מאסיבית ובמהלכו מושתלים זקיקי שיער טבעי של המטופל באזור ההתקרחות.
מחפש מידע אודות השתלת שיער במרכז?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
טיפול השתלת שיער
התקרחות ונשירת שיער או נסיגת שיער הן מהבעיות הנפוצות ביותר בקרב גברים (ונשים) בכל העולם. אובדן השיער מסמל עבור גברים רבים את אובדן הנעורים או את היותם מזדקנים. כיוון שהרפואה המודרנית טרם מצאה והמציאה תרופת מניעה להתקרחות או כזו שתחדש את צמיחת השיער לאחר נשירה, הטיפול המוביל שמשמש כמוצא אחרון למי שלא מוכן להשלים עם הקרחת הוא טיפול השתלת שיער.

ניתוח השתלת שיער מבטיח למטופלים השתלה של זקיקי שיער מהאזור תורם, בדרך כלל אזור אחורי הראש, אל האזור בו נצפת התקרחות, לצורך מראה שיער מלא. השיטות החדשניות של הניתוח מבטיחות כי למטופל לא תשאר צלקת ארוכה ומכוערת באחורי ראשו, וכן הן מנסות להבטיח כמה שיותר אחוזי הצלחה של קליטת זקיקי השיערה במקומם החדש. קיימות מספר שיטות שונות להשתלת שיער ומוטב לבדוק אותן טרם קבלת החלטה על כיוון מסויים. לרוב, השיטות נבדלות בניהן במספר הזקיקים שהן לוקחות ומשתילות בבת אחת, יש כאלו שלוקחות מספר זקיקים יחד מהאזור התורם ומעבירות ולאזור ההתקרחות ויש כאלו שלוקחות ומשתילות זקיק זקיק.

בכל אופן כל השיטות מבטיחות שימוש בזקיקים של המטופל שנלקחים מאזור אחר בראשו, מה שמבטיח כי לאחר ההשתלה השיער יראה אחיד בצבעו ובאופיו (עבה, דק, גוונים, צפיפות...) ויעניק למטופל מראה טבעי והומוגני לגמרי.

השתלת שיער במרכז
באזור המרכז מרוכזות מספר הקליניקות הגדול ביותר שמעניקות טיפולי השתלת שיער במגוון שיטות. על מנת לבחור קליניקה מומלץ לשמוע ולקרוא על השיטות השונות, ולהתייעץ עם המומחים בקליניקות לגבי השיטה הטובה ביותר עבורכם באופן אישי. כמו כן מומלץ לקבוע פגישת ייעוץ חינם וללא התחייבות על מנת לתאם ציפיות ולצפות בתוצאות אפשריות.  

חשוב לדעת כי סיפורי האימה שנקשרו עם ניתוח השתלת שיער מוגרו כמעט לגמרי והיום יש הבטחה והתכווננות מלאה של כל העוסקים בדבר להבטיח מראה אסתטי ויפה למטופל, מבלי להשאיר צלקות וסימנים מההשתלה על ראשו.