השתלת שיער בתל אביב

השתלת שיער

טיפול או ניתוח השתלת שיער הוא טיפול כירורגי המעניק פתרון לגברים ונשים הסובלים משיער דליל והתקרחות. טיפול השתלת שיער הוא טיפול ניתוחי המבוצע בהרדמה מקומית, במהלכו מועברים זקיקי שיער מאזור תורם, לרוב אזור אחורי הראש, אל האזור בו ישנה התקרחות. הזקיקים מושתלים באזור החדש וממלאים אותו במראה שיער טבעי והומוגני.
מחפש מידע אודות השתלת שיער בתל אביב?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.

ניתוח השתלת שיער
ניתוח השתלת שיער הוא ניתוח המוצע למי שסובל ממראה שיער דליל והתקרחות. במסגרת הניתוח מועברים זקיקי שיער של המטופל מאזור תורם (לרוב אזור העורף) אל אזור ההתקרחות במטרה שיושתלו שם ויקלטו. הזקיקים שנקלטו באזור החדש יצמיחו שיער טבעי באזור בו כבר לא היה שיער, והם לעומת קודמיהם, לא ינשרו. 

הרעיון המרכזי מאחורי השיטה החדשנית הוא שימוש בשיערו הטבעי של המטופל, מה שמעניק לו מאוחר יותר מראה טבעי ואחיד. השיער החדש שיצמח יהיה בעל אותו צבע, עובי, וגוונים כשל השיער המקורי שנשר וכמו זה שנותר על הקרקפת. מבחינת צפיפות השיער המושתל - אלמנט זה תלוי בכמות הזקיקים שיושתלו ובעבודתו של הרופא, שכן הוא משתיל את הזקיקים ושולט במיקומם וצפיפותם.

בשנים האחרונות חלו תמורות רבות בתחום השתלת השיער וכיום ניתוחים פלסטיים בתחום הרבה יותר עדינים, אסתטיים ומכוונים למניעת היווצרות צלקות על ראש המטופל. האסתטיקה הכללית של מראה המטופל ולא רק של ההשתלה עצמה הפכו להיות בראש מעייניהם של המנתחים.

קיימות שתי שיטות מובילות להשתלת שיער, שיטת ה- F.U.T ושיטת ה- F.U.E. השיטות נבדלות בינהן בעיקר בגודל השתלים שנלקחים מהאזור התורם (כמה זקיקי שיער נלקחים בכל פעם), כמות הטיפולים שיש לעבור על מנת לקבל תוצאה אופטימאלית ואופן לקיחת הזקיקים והטיפול בהם בזמן ההשתלה. לפני קבלת החלטה באיזו שיטה יבוצע הטיפול מומלץ לשאול על שתיהן, הן על היתרונות והן על החסרונות. 

השתלת שיער בתל אביב
בתל אביב יושבות כמה מהקליניקות המובילות לטיפול השתלת שיער המציעות טיפול חדשני ואסתטי, תוך שמירה על איכות בלתי מתפשרת ומתן פתרון אופטימאלי עבור כל לקוח. הקליניקות התל אביביות עושות שימוש בשיטות השתלת שיער החדישות ביותר, אלו שמבטיחות את רמת האסתטיות הגבוהה ביותר.  

מומלץ לפנות לקליניקות השתלת שיער בתל אביב ולבדוק את ההתאמה לשיטת הטיפול הייחודית שהן מציעות. בכל הקליניקות והמרכזים הרפואיים ניתן לקבוע פגישת ייעוץ חינם וללא התחייבות.