השתלת שיער טבעי

מידע על טיפול השתלת שיער טבעי

טיפול השתלת שיער הוא טיפול שבעבר נחשב למפחיד או מרתיע, בעיקר בשל הצלקת שהוא השאיר באזור התורם והתוצאות שלא תמיד היו אחידות או בעלות מראה טבעי. היום המצב שונה לגמרי, טיפול השתלת שיער טבעי משנה לחלוטין את התמונה והוא הטיפול השולט בתחום בעיקר משום שהוא משאיר את המטופל ללא צלקות. השיטות החדשות להשתלת שיער מבוססות על נטילה של זקיקי שיער של המטופל עצמו מאזור תורם והחדרה שלהם אחד אחד לאזור ההתקרחות.
מחפש מידע אודות השתלת שיער טבעי?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
טיפולי השתלת שיער הם טיפולים שאנשים רבים מתעניינים בהם בשל העובדה הפשוטה שאנשים רבים מאבדים את שיער ראשם. כמובן שמדובר בעיקר בגברים שמעוניינים למצוא פתרון לבעיית ההתקרחות שמתחילה להם. הרפואה המודרנית עדיין לא מצאה טיפול תרופתי למניעת התקרחות וכזה שישאיר את שיער הראש על הראש, מה שכמובן משאיר את טיפול השתלת שיער כטיפול המוביל והיחיד לנשירה והתקרחות.

בעבר, טיפול השתלת שיער היה חדשני ועם כל הבשורה שהוא הביא הוא לא היה בעל אלמטים אסתטיים ברמה גבוהה. אנשים רבים שעברו את הטיפול נשארו עם צלקות באזור התורם (בעורף) או עם מראה שיער לא אחיד או בעל צורה מהונדסת ולא טבעית, כך שבסופו של דבר החליטו לעשות גלח ולהסיר את כל השיער. מן הסתם, בשל שלל עובדות אלו המוניטין שהיה לטיפול השתלת שיער לא היה גבוה. כיום, שיטה חדשה וייחודית משנה את המשוואה ומבטיחה טיפול השתלת שיער איכותי, אסתטי וללא צלקות או חוסר אחידות. מדובר בטיפול השתלת שיער טבעי - NATURAL HAIR IMPLANT.

השתלת שיער טבעי - NATURAL HAIR IMPLANT
טיפול השתלת שיער טבעי הוא טיפול במהלכו משתילים מחדש זקיקי שיער בריאים שנלקחים מצידו האחורי של הראש ומושתלים באזורים בראש בהם השיער התדלדל או נסוג. טיפול זה עושה שימוש בשיערו הטבעי של המטופל וכן משתיל את הזקיקים אחד אחד, מה שמותיר את המטופל ללא צלקות וללא אזורים בלתי אחידים.

אופן הטיפול
במסגרת הטיפול הרופא המטפל עושה שימוש בצינורית דקה וחלולה (מעין מחט) באמצעותה הוא מבודד את זקיק השיערה אותו הוא רוצה לקחת, מרפה ומרכך את העור שסביבו ושולף אותו בשלמותו. את הזקיק הוא מעביר ישירות למקום שמיועד לו בקרקפת.

הטיפול הוא "אחד אחד" מה שמביא לתוצאות מעולות ואחידות (מבחינת פיזור הומוגני) שנשלטות לחלוטין על ידי הרופא המטפל. בנוסף, העובדה שזקיקי השיער עוברים ישירות לביתם החדש מביאה לאחוזי הצלחה גבוהים בקליטתם ורובם ככולם נקלטים בהצלחה ומצמיחים שיער לאורך שנים.

השתלת שיער טבעי היא השתלה חד פעמית ואין צורך לחזור עליה, אלא אם רוצים בהשתלה של זקיקים נוספים לאזור ההתקרחות. זקיקי שיער שנקלטו בהצלחה במיקום החדש ימשיכו לצמוח בו.

מי שמעוניין בטיפול השתלת שיער המתקדם ביותר הקיים היום מוטב לו שיפנה לטיפול בו משתילים שיער טבעי לאזור ההתקרחות. מרבית השיטות להשתלת שיער עושות היום שימוש בשיערו של המטופל בכדי ליצור מראה טבעי והומוגני, אך לא כולן מציעות טיפול אסתטי באותה הרמה. הכוונה היא שבחלק מהטכנולוגיות להשתלת שיער עדיין יש סיכוי להיווצרות צלקות משמעותיות באזור התורם הנמצא באחורי הראש. במקרים בהם נוצרת צלקת זה לא תמיד משנה שנעשה שימוש בשיער הטבעי, שכן על התוצאה מעיבה הצלקת. לכן, מעבר לבירורים הנעשים על אופן השתלת השיער ועל סוג השיער בו יש שימוש חשוב לברר גם על הטכניקה עצמה ואיזו רמה אסתטית היא מציעה.

אנו בפורטל ניתוחים מקפידים להציע לכם ליצור קשר רק עם המומחים בתחום המציעים טיפולים אסתטיים ברמה הגבוהה ביותר, ובמקרה זה בטיפול השתלת שיער שלא רק שעושה שימוש בשיער טבעי אלא הוא גם נטול צלקות ומבטיח תוצאות יפות מכל הכיוונים. תוכלו ליצור קשר באמצעות הטופס שבאתר, אל דאגה, אין לכם שום התחייבות.