התאמה לטיפול Body Tite

למי מתאים טיפול באדי טייט?

Body tite הוא טיפול מתחום האסתטיקה הרפואית אשר משלב בין טיפול המסת שומן לבין ניתוח שאיבת שומן. מדובר בטיפול ייחודי בעל אחוזי הצלחה גבוהים המסייע לסובלים מעודף שומן ממוקד. אנשיםן רבים מתעניינים בטיפול בודי טייט, אך הוא אינו מתאים לכולם. למי מתאים טיפול Body tite? להלן התשובה.
מחפש מידע אודות התאמה לטיפול Body Tite?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
מי מתאים לטיפול Body Tite?
התאמה לטיפול Body Tite היא על בסיס עודף השומן ממנו סובל המועמד. נשים וגברים כאחד הסובלים מעודפי שומן אשר ממוקדים באזורים ספציפיים בגופם, דוגמת הזרועות, הירכיים, הסנטר והברכיים, או כאלו הסובלים מעודף שומן מפוזר. המשותף לכולם הוא שעודף השומן הינו קל עד בינוני והוא קבוע, משמע לא יורד גם לאחר דיאטות ופעילות גופנית.  

טיפול באדי טייט המבוקש, הוא טיפול שמיועד לשני המינים, כאשר כיום גברים מהווים כ-20 אחוז מהמטופלים המבקשים ועוברים את הטיפול. מדובר באחוז גבוה ביותר של המין הגברי ביחס לכל טיפול אחר בתחום האסתטיקה הרפואית. יכול להיות שהטיפול אשר משלב קצת משני העולמות מתאים יותר לגברים, והעובדה שאין צורך בהחלמה מסייעת להם להסתיר את עובדת הטיפול או פשוט לא לפרסם את דבר הטיפול.    

אזורי טיפול בודי טייט
מכשיר ה- Body Tite מתאים לטיפול באזורי גוף קטנים, כאשר בכל פעם הוא מתמקד באזור אחר- ממיס ושואב ממנו את תאי השומן לצד שמירה על מראה עור מתוח. האזורים הפופולאריים ביותר לטיפול בודי טייט הם סנטר כפול או ברכיים, וכן אזורים בעלי שטח פנים גדול יותר בהם הירכיים, מצבורי שומן בגב, אזור הזרועות והמותן.  

מגבלות טיפול בודי טייט
בודי טייט הוא טיפול שמיועד לסילוק של עד 800 סמ"ק של תאי שומן מאזור טיפול יחיד. ההגבלה מתקיימת עקב העובדה שחלק מהנוזלים הנשאבים מהגוף הם מים ורוצים למנוע את התיבשות המטופל. לכן, כאשר מבצעים את הטיפול בכמה אזורים במקביל יש להקפיד מאוד ששאיבת הנוזלים לא תעלה על המותר ואולי אפילו תהיה מופחתת.  

סיבה זו הופכת את שיטת ה- Body tite לשיטה שאינה מתאימה לבעלי עודף משקל גדול והיא אינה מחליפה לחלוטין את ניתוח שאיבת שומן. כמו כן, גם מבמקרים בהם כבר קיימים עודפי עור התלויים על הגןף שיטה זו אינה המועדפת.   

ומה לגבי חיטוב?
טיפול Body Tite עונה גם על ביקוש זה. הטיפול מתאים גם לאנשים הנחשבים "רזים" או בעלי משקל ממוצע ומעוניינים בחיטוב נקודתי של אזור מסויים בגוף. אנשים אלו, שאינם בעלי עודף משקל גדול, אינם מתאימים לניתוח שאיבת שומן שכן הם לא עומדים בקריטריונים, וכעת גם הם יכולים להינות מטיפולים מחטבים אשר נותנים נקודת פתיחה טובה לשמירה על פרופורציות.