טיפול בפרופסיה

נשירת שיער והתקרחות

גברים רבים סובלים מתופעה של נשירת שיער והתקרחות. כיום, ניתן למצוא בשוק מספר תכשירים לטיפול בהתקרחות כאשר הבולט בהם הוא פרופסיה (Propecia Finasteride, MSD). מדובר בטבליות אשר ניתנות רק באמצעות מרשם רופא והן מגבירות את צמיחת שיער הקרקפת ומונעות נשירה נוספת.
מחפש מידע אודות טיפול בפרופסיה?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
הטיפולים בנשירת שיער והתקרחות מתקדמים בכל רגע, למרות שעדיין לא קיימת תרופה אשר מונעת לחלוטין את הליך נשירת שיער ומצמיחה שיער. בשוק, טבליות הפרופסיה הן הטבליות המובילות מבחינת יעילות, כאשר הן מורידות את רמות ה-DHT בקרקפת, מבלי להפחית ברמת הטסטוסטרון בגוף, וכך מביאות להיפוך בתהליך ההתקרחות, מה שמוביל בתורו לעצירה של נשירת השיער ולעיתים אפילו לצמיחה מחודשת של שיער במקומות שהדלדלו.

טיפול בטבליות פרופסיה - התאמה
טיפול בנשירת שיער והתקרחות מיועד לגברים אשר עדיין אינם חווים התקרחות מלאה. הטבליות מסייעות בשלבים של נשירת שיער קלה עד בינונית. השימוש בפרופסיה מיועד לגברים בלבד.

טבליות פרופסיה - תוצאות
במחקרים מדעיים אחרונית מצאו כי גברים אשר משתמשים בטבליות פרופסיה במשך 24 חודשים באופן יומיומי נהנים ב- 83% מהמקרים מעצירה של נשירת השיער, כאשר עבור 66% מהם אף הייתה צמיחה מחודשת של השיער. המחקרים מדגישים כי ההשפע של הטבליה לוקחת זמן והטיפול הוא לטווח זמן ארוך. את התוצאות ניתן לראות לאחר חצי שנה של טיפול יומיומי.

הפסקה של טיפול בכדורי פרופסיה מביאה לכך שהשיער חוזר לנשור כמקודם ולאחר 12 חודשים בממוצע חוזר השיער למצבו ההתחלתי טרם נטילת פרופסיה.