ניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים בדרום

כל המידע הנחוץ לדעת על טיפולים וניתוחים באזור הדרום

לדוד בן גוריון היה חזון להפריח את הנגב. החזון הזה כבר הפך למציאות, כשערים כמו באר שבע, אשדוד ואשקלון מפיחות חיים בדרום הארץ, אילת וים המלח הפכו למוקד עליה לרגל לעשרות אלפי תיירים ותחום האסתטיקה הדביק פערים ומשתווה כיום לכל חלקי הארץ.
מחפש מידע אודות ניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים בדרום?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.

מחוז הדרום הוא המחוז הגדול ביותר בישראל מבחינת השטח שלו. זה לא מפתיע במיוחד כשהוא כולל את כל הנגב ודרומה לו. בירת המחוז היא באר שבע, וזה לא סוד כבר שבאר שבע מתפקדת בתור העיר השוקקת של דרום הארץ. אבל לא רק באר שבע עושה כבוד לחלק הדרומי של מדינת ישראל. ערים כמו אשדוד (הגדולה ביותר מבחינת מספר התושבים), אשקלון, קרית גת, שדרות ואפילו אילת מביאות הרבה כבוד לחלק הדרומי של המדינה.

רבים חושבים שבגלל המבנה הגיאוגרפי, אין הרבה תעסוקה בדרום הארץ. למעשה, ההפך הוא הנכון. ההוואי החברתי באיזור הדרום גדול יותר ממה שנוטים לחשוב וניתן למצוא הכל מהכל. כמובן שגם תחום הטיפולים האסתטיים באיזור הדרום לא מוזנח כלל וכלל. היום אין רשת מרפאות שמכבדת את עצמה שאין לה סניף באיזור הדרום ומנתחים פלסטיים מהבכירים בישראל פתחו קליניקות בדרום הארץ.

ניתוחים פלסטיים בדרום
ניתוח הגדלת חזה בדרום
ניתוח הקטנת חזה בדרום
ניתוח הרמת חזה בדרום
ניתוח אף בדרום
שאיבת שומן בדרום 

טיפולי קוסמטיקה ואסתטיקה בדרום
הסרת שיער בלייזר בדרום
הסרת משקפיים בלייזר בדרום
טיפולי בוטוקס בדרום
עיבוי שפתיים בדרום
מילוי קמטים בדרום
טיפולי אנטי אייג'ינג בדרום
טיפול הצרת היקפים בדרום

אז כמו שניתן לראות, איזור הדרום נותן פייט לכל חלק אחר בארץ מכל הבחינות. מחירי המחייה בדרום הארץ נחשבים עדיין נמוכים יחסית למרכז, דבר שמושך יותר ויותר תושבים לעבור לגור במחירי שפויים והגיוניים, בניגוד לתל אביב והמרכז. לכן, אין זה מפתיע שגם רופאים פלסטיים ומרפאות פותחות סניפים באיזור הדרום.

חוץ מבירת הנגב באר שבע, ניתן למצוא בדרום הארץ גם את אשדוד, שהיא העיר החמישית בגודלה במדינה מבחינת מספר התושבים. אשדוד זאת גם העיר שהכי קולטת עליה, לפי נתונים של משרד הפנים והעובדה שהיא שוכנת על חוף הים התיכון רק תורמת ליופי שלה ולביקוש שלה. לא מפתיע אם כך, שאיזור הדרום מתפתח בקצב מהיר ועוד מרפאות פלסטיות ומכונים אסתטיים פותחים את שעריהם עבור תושבי הדרום.

צור קשר עם המוסדות המובילים בארץ לניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים בדרום
פרופ' יאיר מורד
פרופ' יאיר מורד
מיקום בארץ: ראשון לציון מרכז רפואי עתידים, מרכז רפואי נארא
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.