טיפול בצלוליט בדרום

טיפול בצלוליט

כ- 90 אחוז מנשות העולם סובלות מתופעת הצלוליט. תופעה זו, הבאה לידי ביטוי בעור גבשושי בעל מראה ומרקם בלתי אחידים, הינה תופעה אסתטית שאינה מסכנת את הנשים מבחינה בריאות, ועם זאת היא עדיין מטרידה ביותר מבחינה אסתטית.
מחפש מידע אודות טיפול בצלוליט בדרום?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
מהו צלוליט?
ימי הקיץ החמים, שנמשכים מרבית השנה בארצינו בקטנטונת, מציבים נשים רבות בפני הדילמה האם לחשוף את הירכיים והזרועות ולהתאוורר קצת מהחום, למרות מראה הצלוליט. כאמור, התופעה היא בהיקף נרחב ביותר והיא אינה נקשרת למשקל עודף, גיל או לשמירה על אורח חיים בריא, כך שגם נשים צעירות ורזות עדיין יכולות לסבול ממנה.

לפיכך, הפך החיפוש אחר טיפול לצלוליט למשימה שלקחו על עצמם חוקרים, מדענים ואנשים מתחום היופי והטיפוח. עבודתם הניבה מגוון סוגי טיפול בצלוליט אשר יכולים להעלים את הבעיה לטווח זמן ארוך, אך לא לצמיתות. כמו כן, אין עדיין טיפול מונע לבעיה.

צלוליט מטופל היום באמצעות מכשירים אשר מעסים את האזור, מחממים אותו ומנסים להמיס את הצטברויות השומן, המים והרעלנים שיוצרים את הגבשושיות. במקביל, המכשירים פועלים להגברת זרם הדם ופעילות בלוטות הלימפה שמטרתם לסלק את השאריות באופן טבעי.

טיפול בצלוליט בדרום
באזור הדרום יכולים למצוא התושבים והתושבות מגוון מרכזים רפואיים, קליניקות וקוסמטיקאיות מוסמכות המציעים את הטיפול. ההמלצה היא ליצור קשר חינם וללא התחייבות לצורך פגישת ייעוץ, היכרות עם המקום, שמיעה נרחבת על הטיפול, תיאום ציפיות וקביעת התשלום.