טיפול בצלוליט בחיפה

היית רוצה להיפטר מהצלוליט? עכשיו יש טיפול לבעיה!

החיפוש אחר טיפול בצלוליט משותף לאנשים רבים בעולם ובעיקר לנשים. הצלוליט הוא תופעה שמופיעה אצל 90 אחוז מהנשים וגורמת למראה גבשושי ולא אחיד של פני העור, לרוב באזור הירכיים. כיוון שהתופעה כה נפוצה ואינה מתחשבת בגיל ובגזרה של האשה החיפוש אחר פתרון יעיל הוא כה גורף ומושקעים בו משאבים רבים.
מחפש מידע אודות טיפול בצלוליט בחיפה?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.

טיפול בצלוליט
הצלוליט היא תופעה שבה שירי פסולת, תאי שומן ורעלים מצטברים מתחת לעור ואינם מצליחים להמשיך ולזרום עם זרם הדם. התוצאה הנראת על פני השטח היא עור עם מרקם של תפוז - גבשושי. מהצלוליט לא ניתן להיפטר על ידי דיאטה או ספורט ונשים שסובלות ממנו מחפשות אחר פתרון רפואי-אסתטי.
 
במהלך השנים הופיעו כל מיני טיפולים שונים ומשונים לצלוליט שרובם בעיקר הבטיחו הבטחות שונות, משונות ולא מציאותיות למטופלים. הרצון העז לפתור את הבעיה ולהיפתר מהמראה הגבשושי והלא מחמיא המריץ את הפונות להמשיך ולנסות כל טיפול חדש שיצא לשוק ואת החוקרים והרופאים להמשיך ולמצוא את הגורמים לתופעה ואת האפשרויות לפיתרון.

כיום, אפשרויות הטיפול בצלוליט כוללות מספר שיטות שכל אחת מהן טוענת לכתר. באופן כללי השיטות השונות מערבות מכשיר ואקום ועיסוי שמטרתו לפרק את הצטברויות השומן הרעלנים ולמוסס אותן, ואחר כך בעזרת העיסוי להמריץ את זרם הדם ולסייע לו בכך בתהליך סילוק הפסולת שנותרה מהטיפול. שיטות אחרות משתמשות בהזרקה של חומר כימי המתאים לתהליך זה ומפרק מבפנים את הגבשושיות. בכל מקרה המטרה היא אחת - פירוק הגבשושיות וסיוע לגוף בהוצאת הפסולת. בנוסף, מתהדרות מרבית השטות גם בחידוש ובמיצוק של העור לאחר הטיפול - תופעת לוואי מבורכת שנוצרת בתואה מהזרמת הדם וההתחדשות של הרקמות.

חשוב לציין שאף אחת מהשיטות עדיין לא מבטיחה פתרון לצמיתות. תוצאות הטיפולים אומנם נשמרות, אך לאחר זמן מה יהיה על המטופלת לחזור על התהליך או לשוב ולהסתובב עם צלוליט. ככל הנראה עד שימצא הגורם העיקרי להיווצרות בעיית הצלוליט הפתרונות יהיו חלקיים וזמניים. עם זאת יש להדגיש, כי תופעת הצלוליט אינה מטרידה מבחינה רפואית ומי שסובלת ממנה אינו מצוי תחת סכנה.

טיפול בצלוליט בחיפה
טיפול בצלוליט בחיפה מתאפשר במספר קליניקות המתמחות בתחום האסתטיקה הרפואית. כל קליניקה מציעה בדרך כלל סוג טיפול מסויים ולכן מומלץ לקרוא על הטיפולים השונים ולבחור את הקליניקות גם לפי אופי הטיפול הרצוי. מי שמעוניין בטיפול בצלוליט בחיפה יכול לפנות לקליניקות באמצעות טופס הפניה באתר.
כיוון שהטיפול אינו לצמיתות אפשר לבדוק האם יש הנחות על טיפולים חוזרים או אחריות על תקופת זמן מסויימת בה התוצאות אמורות להישמר.