טיפול בצלוליט בירושלים

טיפול בצלוליט

כמעט כל אישה מכירה את תחושת התסכול כאשר היא לובשת שמלה, חצאית או מכנסיים קצרים ופתאום לא בטוחה שהם מחמיאים לה, ולא בגלל הגזרה, הצבע או האורך, אלא בשל העובדה שהם חושפים את הצלוליט...
מחפש מידע אודות טיפול בצלוליט בירושלים?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.

טיפול בצלוליט
כ- 90 אחוזים מנשות העולם המערבי סובלות מתופעת הצלוליט, תופעה אשר גורמת לעורן להיראות גבשושי ודומה במרקמו לקליפת תפוז. במסגרת התופעה, שהסיבה להופעתה אינה ידועה לחוקרים, תאי שומן, מים ורעלנים מצטברים יחד ויוצרים את הגבשושיות אשר נשארות במקומן, קרוב לעור, ואינן נשטפות ומסולקות באמצעות זרימת הדם. 

תופעת הצלוליט מתחילה להופיע כבר בגילאי ה-20 והיא אינה נעלמת סתם כך. התופעה מופיעה בעיקר באזור הירכיים ואינה קשורה למשקל או לגיל האישה, כך שניתן לראות גם בחורות חטובות בנות עשרים הסובלות ממנה.

במהלך השנים נשים רבות חיפשו אחר טיפול הולם אשר יעלים את אותו עור גבשושי, לא אסתטי ולא נעים לעין ובשנים האחרונות נראה כי נמצא פתרון לבעיה. מספר טיפולים שונים בצלוליט העושים שימוש בואקום ועיסוי העור מצליחים כיום להמיס את הגבשושיות, לפרק אותן ולסייע לגוף לסלקן באופן טבעי, באמצעות זרם הדם.

הטיפול בצלוליט עדיין אינו מבטיח תוצאות לצמיתות, ויש לחזור עליו כל כמה זמן. נראה כי עד שהחוקרים לא ימצאו את הסיבה הראשונית להתפתחות התופעה ניתן יהיה לטפל רק בסמפטום, בכל פעם שיופיע.

טיפול בצלוליט בירושלים
כיום מי שמעוניין, או יותר נכון מעוניינת, בטיפול בצלוליט בירושלים יכולה לפנות לקליניקות ולקוסמטיקאיות מוסמכות המציעות את הטיפול. יש לבדוק כי מבצע הטיפול אכן מוסמך ומיומן בטיפול ובתפעול המכשיר.