טיפול בצלוליט בתל אביב

נמאס לך ממראה הירכיים? זה הזמן לטיפול בצלוליט!

מראה עור הירכיים שלך אינו אסתטי ונראה גבשושי ולא הומוגני? כנראה גם את אחת מאותן 90% נשים שסובלות מצלוליט. מה עושים? קודם כל לא מתאיישים ולא מאשימים את המשקל והגזרה. נמצא שצלוליט היא תופעה שפוגעת במרבית הנשים ללא קשר לגילן, משקלן וגזרתן - כן, גם לדוגמניות יש צלוליט. טובי המוחות עובדים בשנים האחרונות על מציאת טיפול לצלוליט ונראה שהם מצאו דרך...
מחפש מידע אודות טיפול בצלוליט בתל אביב?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.

טיפול בצלוליט
צלוליט היא תופעה בה העור באזור הירכיים הופך גבשושי, ובעל מרקם בלתי הומוגני שמכונה לעיתים "עור תפוז". צלוליט אינה תופעה נעימה לעין מבחינה אסתטית והיא מופיעה הן אצל נשים צעירות והן אצל נשים מבוגרות יותר, ללא קשר למצב בריאותן, גילן, משקלן או מראה גופן. תופעת הצלוליט מופיעה בקרב 90% מנשות העולם המערבי. עם זאת התופעה אינה מעידה על פגיעה רפואית כלשהי.

כאמור, צלוליט היא תופעה בה הסממן החיצוני הוא עור גבשושי הנובע מעודפי שומן ופסולת שמצטברים יחדיו באזור הירכיים ואינם מצליחים להמשיך ולזרום עם זרם הדם עד לפינויים. הטיפול בצלוליט מוצע בכמה שיטות, השונות במקצת האחת מהשנייה. לכל שיטה מאפיינים יחודיים לה וכן, ההתאמה לכל שיטה תלויה במאפייניה האישיים של המטופלת.

בין השיטות הקיימות בשוק ניתן למנות: טיפול בצלוליט בטכניקת אנדרמולוגיה, טיפול בצלוליט בעזרת Tri-Active, טיפול בצלוליט באמצעות שאיבת שומן, טיפול בצלוליט על ידי אולטרה סאונד וחום - Dermasonic, טיפול בצלוליט בטכניקת מיזותרפיה ועוד. כלל השיטות מנסות להמיס את מצבורי תאי השומן, המים והרעלים שמצטברים יחד בירכיים ויוצרים את הגבשושיות שמכונות צלוליט. הפיזור של מצבורים אלו והזרמתם מסייעים לגוף להיפטר מהם ולסלק אותם באופן טבעי, כמו גם לחדש את העור באזור. במקביל לכך, ממשיכים חוקרים ורופאים לפתח שיטות נוספות שיוכלו להלחם בתופעה ולהעניק למטופלות תוצאות לטווח ארוך וטיפול מונע.

עבור מי שתבחר לעבור טיפול בצלוליט, ולא חשב באיזו שיטה, התוצאות שיתקבלו בעקבותיו יציגו עור חלק, מוצק ובעל מרקם אחיד שנשמר כך לאורך זמן. עם זאת חשוב לציין שאין עדיין טיפול בצלוליט שמהווה טיפול מניעה לתופעה, ועד שימצאו החוקרים והמדענים את הסיבה או הסיבות להיווצרות הצלוליט, הגבשושיות ימשיכו לחזור בכל פעם מחדש.

טיפול בצלוליט בתל אביב
בעיר כמו תל אביב בה המכנס הקצר והחצאית הם נחלת הכלל ולובשות אותם נשים רבות בנות כל הגילאים מעשרים ועד שישים המעוניינות לקרר עצמן בימי הקיץ החמים הצלוליט יכול להפוך לבעיה רצינית. במידה והצלוליט מורגש ביותר יהיו נשים שימנעו מלבישת בגדים קצרים ולמעשה יסבלו לא רק מהמראה הפיזי של הצלוליט אלא גם ממה שהוא מונע מהן בשל התחושה הלא אסתטית שהוא מעניק. 

לכן, טיפול בצלוליט הופך, בעיקר בימי הקיץ, לאחד הטיפולים המבוקשים ביותר בישראל החמה ובעיר תל אביב בפרט, כאשר בנות כל הגילאים מחפשות אחריו. הטיפול מטפל בבעיה האסתטית ומסייע לגוף להיפטר ממצבורי השומן, המים והרעלנים שגורמים להצטברות הגבשושיות מתחת לפני העור ולבליטות החיצוניות שהן משאירות.

בתל אביב, עיר בה יש ביקוש עצום לטיפול, ניתן למצוא טיפול בצלוליט בקליניקות ומרכזים רפואיים המתמחים בכך וכן אצל קוסמטיקאיות מוסמכות. הטיפול נעשה באמצעות שימוש במכשיר ייחודי המעסה, מחמם וממיס את מצבורי השומן, ומומלץ לברר מראש אצל המכון או הקליניקה באיזה מכשיר ושיטה הם משתמשים ומה אחוזי ההצלחה שלו. בנוסף, כיוון שהטיפול אינו מוגדר לצמיתות רצוי לברר מראש מה אורך החיים שלו וכל כמה זמן יש לחזור על הטיפול על מנת לשמר את התוצאות - בכל שיטת טיפול תקבלו תשובות מעט שונות.