טיפול בצלוליט בשיטת Tri-Active

טיפול בצלוליט

צלוליט היא תופעה הכוללת הופעה של גבשושיות על העור אשר משוות לו מראה של קליפת תפוז. תופעה זו נפוצה ביותר וכ- 90% מהנשים בעולם סובלות ממנה מבחינה אסתטית. בדרך כלל מופיע הצלוליט באזור הירכיים, הבטן והמותניים וקשה מאד להיפטר ממנו. אחת השיטות לטיפול היא טיפול בצלוליט בשיטת Tri-Active.
מחפש מידע אודות טיפול בצלוליט בשיטת Tri-Active ?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.

טיפול בצלוליט בשיטת Tri-Active
בשנים האחרונות פותחו מספר שיטות לטיפול בצלוליט. אשר השיטות המובילות היא שיטת ה- Tri-Active, אשר כפי שמעיד שמה הטיפול באמצעותה מורכב משלוש פעולות המשלימות האחת את השנייה.

מערכת Tri-Active מורכבת משלוש מערכות נפרדות: מערכת קירור מקומית, מערכת עיסוי מכני ומערכת של שישה לייזרים מסוג דיודה. המכשיר המשולב מיועד לפתור את בעיית הצלוליט ולטפל בה, ונעשה בו שימוש הן עבור מטופלים שלהם זו הפעם הראשונה שהם מטפלים בצלוליט והן עבור מטופלים שעברו ניתוח שאיבת שומן וכעת עליהם לטפל בצלוליט שנוצר.

נציין כבר עכשיו כי שיטה זו נחשבת לבטוחה ביותר ואין לה תופעות לוואי או סיכונים יוצאי דופן.

מהלך הטיפול בצלוליט - שיטת Tri-Active
במסגרת טיפול צלוליט בשיטה זו שוכב המטופל על מיטת הטיפול והמטפל מעביר מעל אזור הטיפול ידית אשר מחוברת למכשיר ה- Tri-Active. פעולת הידית אינה כואבת ואפילו נעימה מאד, עד שחלק מהמטופלים נרדמים במהלך הטיפול.

פעולת המכשיר מתמקדת בשלושה מישורים, כאשר לכל אחד מהם הותאמה מערכת. המישור הראשון הוא כיווץ תאי השומן והפחתת הבצקת - פעילות אשר נעשית על ידי מערכת הקירור, השני - הגברה של זרם הדם והניקוז הלימפטי ושיקום רקמות החיבור וייצור הקולגן בגוף - פעילות המבוצעת על ידי מערכת העיסוי אשר עובדת על עקרון של יניקה. המישור השלישי הוא הגברת הסירקולציה של הדם, פעולה הנעשית על ידי מערכת הלייזר.

מטופלים אשר עוברים טיפול צלוליט בשיטת Tri-Active מגיעים לטיפול עד שניים בשבוע, כאשר כל טיפול אורך כ- 20 דקות לערך.

טיפול בצלוליט - לאחר הטיפול
כאמור, טיפול בצלוליטיס בשיטת Tri-Active הוא טיפול נעים ובטוח ולכן אין צורך בהתאוששות לאחר הטיפול. המטופלים יוצאים מחדר הטיפולים ויכולים לחזור ישירות לשגרת יומם. כיוון שאין זמן התאוששות או הגבלות כמנוחה או חשיפה לשמש מטופלים רבים משלבים את הטיפול באורח חיים ואפילו במהלך יום העבודה. ההמלצה היחידה היא לשמור על אורח חיים בריא ומאוזן על מנת למקסם את תוצאות הטיפול.

טיפול בצלוליט - תוצאות הטיפול
תוצאות טיפול צלוליט בשיטת Tri-Active כוללות עור רענן, מתוח וללא פגמים אסתטיים. את התוצאות ניתן לראות מטיפול לטיפול, אך בדרך כלל אחרי 12 טיפולים מתקבלת תוצאה משמעותית. חשוב לציין שלתופעת הצלוליט אין פתרון קבע והיא נוטה לחזור לאחר תקופה ולכן מומלץ לבצע טיפולים משמרים על מנת לא לאבד את התוצאות שהושגו.