טשטוש צלקות בתל אביב

מעוניין לטשטש ולהעלים צלקות? עכשיו זה אפשרי!

עור חלק כמו של תינוק יש רק לתינוקות. ליתר בני האדם יש עור עם אזורים מחוספסים פגועים ועם צלקות. הצלקות, שהן סימנים שנותרו על העור לאחר שהתאחה עקב פגיעה, יכולות להיות קטנות ועדינות ויכולות להיות בעלות נוכחות ובולטות. כאשר הצלקות מינוריות ונמצאות באזורים מוצנעים הן לא מפריעות והופכות חלק ממראהו של האדם, אולם אם הן בולטות או שממוקמות באזור בולט יש מי שמתחילים לחפש דרכים להעלים או לטשטש אותן.
מחפש מידע אודות טשטוש צלקות בתל אביב?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
טיפול בצלקות
הטיפול בצלקות מוענק למי שסובל מצלקת בולטת או כזו שנמצאת באזור בולט על פני העור ומעוניין לטשטש אותה. הטיפולים המוצעים בתחום אינם מעלימים לחלוטין את הצלקת אך הם ממזערים אותה ומטרתם להפוך אותה לכמעט בלתי נראת ובעלת שטח פנים ומרקם אחיד עם פני העור.

שיטות טשטוש צלקות:
לייזר לטשטוש צלקות - השימוש בקרן לייזר הוא חלק בלתי נפרד מתחום האסתטיקה הרפואית וכך הוא מצא את עצמו גם כטיפול בצלקות. קרן הלייזר משמשת לטשטוש צלקות אקנה וצלקות הנמצאות באזור הפנים. עבודת הקרן משטחת את פני הצלקת עד שהיא הופכת הומוגנית עם פני העור ובמקביל קו המתאר שלה מטשטש והיא מתעדנת. טיפול בלייזר כולל בין 1-3 טיפולים בהתאם למראה הצלקת ותגובת העור.

טיפול בצלקות בעזרת חומרי מילוי - חלק מהצלקות נראות בוודאות על פני העור בשל היותן שקועות או בעלות נפח לא סימטרי. במידה וצלקות אלו יציבות, משמע שאינן משתנות מזה תקופה ארוכה, ניתן לעדן ולטשטש אותן באמצעות שימוש בחומרי מילוי. פעמים רבות חומר המילוי בטיפול זה הוא חומצה היאלורונית, חומר מילוי טבעי שמופק בגוף. הזרקת החומר לרקמה שתחת שהצלקת מעניקה לה נפח וגורמת לה להיות בקו מתאר אחד עם העור.

שימוש בג'לים ומשחות לטשטוש צלקות - ג'לים ומשחות מבהירות את העור ומטשטשות בכך את הצלקת, בנוסף במרבית התכשירים יש גם סיליקון שמסייע על ידי לחיצה על פני הצלקת, מה שמונע ממנה לבלוט החוצה. בג'לים ומשחות משתמשים במקרים בהם מתחילים טיפול מייד עם התאחות העור ולפני שהצלקת מתעצבת והופכת יציבה. את התכשירים מספקים רופאי כירורגיה פלסטית ורופאי עור.
 
קיימות שיטות נוספות לטיפול בצלקות אולם הן פחות פופולאריות והשימוש בהן פחות נפוץ. 

טיפול בצלקות בתל אביב
קליניקות באזור תל אביב מציעות מגוון רחב של טיפולים בתחום אסתטיקה רפואית. כחלק מאותם טיפולים מוצע גם טיפול טשטוש צלקות או בפשטות טיפול בצלקות. על מנת לאתר קליניקה המציעה את הטיפול ניתן לחפש באינטרנט או לפנות כבר עכשיו לקליניקות בטופס הפנייה בצד ימין של העמוד. מרבית הקליניקות המציעות את הטיפול יציעו גם טיפולי מילוי קמטים והזרקות או טיפולי לייזר לטיפול באקנה.