מחיר הלבנת שיניים

כמה עולה טיפול הלבנת שיניים?

עלות טיפול הלבנת שיניים ירדה בשנים האחרונות במידה ניכרת. טכנולוגיות חדישות שפותחו בתחום הורידו את מחיר הלבנת שיניים כך שהיום שיניים לבנות אינן מותרות של עשירים בלבד. כיום במחיר הוגן אפשר לקבל חיוך זוהר. אם אתם רוצים להחזיר את הצבע של השיניים שלכם חזרה לצבע הלבן הטבעי שלו, התחילו לבדוק ולהתעניין בשיטות ובמחירים לטיפול הלבנת שיניים.
מחפש מידע אודות מחיר הלבנת שיניים?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.

מהי עלות של הלבנת שיניים?
בחירת השיטה בה משתמשים על מנת לבצע טיפול הלבנת שיניים היא הראשונה שמשפיעה על מחיר הלבנת השיניים. את שיטות הלבנת שיניים ניתן לחלק לשיטות הלבנה שמתבצעות במרפאת השיניים ושיטות להלבנת שיניים בבית. הלבנת שיניים במרפאה כוללת שיטות כמו הלבנת שינים בלייזר או הלבנת שיניים בעזרת קרני אור. עלות הלבנת שיניים בשיטות אלו גבוהה יותר ונעה בין כמה מאות שקלים ועד ל- 2000 ₪ בערך, זאת גם בהתאם ליעילותן לעומת השיטות הביתיות.

שיטות הלבנת שיניים ביתיות כוללות שימוש בסד, פסי הדבקה ולק. סד לשיניים הוא מעיין תבנית שמרכיבים על השיניים לחצי שעה בבוקר ובערב. בנוסף לסד ישנן שיטות ביתיות נוספות כמו פסי הדבקה להלבנת השינים שניתן להדביק על השיניים ולק להלבנת שיניים שמורחים על השיניים שרוצים להלבין.

עלות הלבנת שיניים ביתית זולה יותר מהלבנת שיניים בלייזר או באור, אך יש הבדל במחיר בין השיטות הביתיות השונות להלבנת שיניים. המחירים של טיפול בסד ביתי יכולים להיות כמה מאות שקלים עד 1500 שח, לגבי פסי ההדבקה והלק להלבנת שיניים המחירים עוד יותר נמוכים.

ניתן לראות כי ההבדל במחיר בין הלבנת שיניים בקליניקה לבין זו הביתית אינה גדולה, ולכן פעמים רבות ההמלצה היא ללכת להלבנת שיניים בקליניקה ולקבל את הטיפול הטוב ביותר.

הבדלים בין שיטות הלבנת שיניים
בנוסף להבדל בעלות הלבנת שיניים בין השיטות השונות, לכל שיטה להלבנת שיניים יש את החסרונות והיתרונות שלה. כל השיטות להלבנת שיניים משתמשות באותו חומר שפועל על ציפוי השן בשביל להלבין אותה. אך האופן שבו מספיגים אותו בשן משתנה. בהלבנת שיניים בלייזר ובקרן אור מחממים את החומר על השן כך שיביא תוצאה של הלבנת שיניים מהירה יותר, כך שבהלבנת שיניים בלייזר בזמן קצר של פחות משעה אפשר לצאת עם חיוך לבן. שיטה זו טובה לאנשים שרוצים להלבין את השיניים מהר, דוגמת אנשים לפני חתונה, אירועים, אנשי בידור וכדומה.

הלבנת שינים על ידי תבנית המורכבת על השיניים לוקחת יותר זמן- בין שבוע לשבועיים. לאורך תקופה זו צריך להקפיד להרכיב את התבנית על השיניים. השיטה הזאת לעיתים יותר חסכונית מכיוון שניתן לשמור את התבניות ולעשות בהן שימוש חוזר כאשר השיניים חוזרות להיות צהובות.

לפני כל טיפול הלבנת שיניים כדאי להיפגש עם רופא שיניים להתייעצות, על מנת לראות איזה סוג של טיפול מתאים למקרה הפרטי שלכם ולמחיר שאתם מעוניינים לשלם על שיניים לבנות.