מחיר הסרת שיער בלייזר

כמה עולה טיפול הסרת שיער בלייזר?

שיער גוף הפך להיות דבר שחלק גדול מהאוכלוסייה מחשיב כלא אסתטי. כיום, עם התפתחות הטכנולוגיה לא חייבים לקבל את שיער הגוף כגזירה משמיים וניתן, במחיר שווה לכל נפש, לעבור טיפול הסרת שיער בלייזר ולהיפטר משיער הגוף אחת ולתמיד. טיפולי הסרת שיער לצמיתות ניתן למצוא במספר רב של מכונים בכל רחבי הארץ במגוון מחירים שונים. על מנת לקבל את המחיר שהכי מתאים לכם מומלץ לעשות השוואת מחירים ולבדוק על אילו דרישות עונה המכון.
מחפש מידע אודות מחיר הסרת שיער בלייזר?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
מה משפיע על מחיר הסרת שיער בלייזר?
לא כל אחד או אחת יקבלו הצעת מחיר דומה לטיפול הסרת שיער בלייזר, דבר הנובע מהעובדה שלכל אחד יש סוג עור שונה, סוג שיער שונה ומידת שיעור שונה ולכן הטיפול בכל אחד הוא קצת שונה. יש טיפולי הסרת שיער פשוטים שמחירם נמוך יחסית (למשל הסרת שיער בבית השחי), אך לאלו שהטיפול בהם הוא מורכב (דוגמת טיפול הסרת שיער מהגב) המחיר להסרת שיער גבוה יותר.

ישנם מספר גורמים שמשפיעים על קביעת המחיר לטיפול הסרת שיער בלייזר:

איזור הטיפול בו מעוניינים
מחיר טיפול הסרת שיער בלייזר תלוי במספר האיזורים בגוף מהם מעוניינים להסיר שיער. כידוע, ניתן לעבור הסרת שיער באזור אחד של הגוף, או לשלב כמה מקומות, כאשר "חבילה" שכוללת בתוכה מספר אזורים יכולה להוזיל משמעותית את מחיר טיפול הסרת שיער.
אלמנט נוסף הוא שטחו של האזור המטופל- ככל שאזור שטח פנים של אזור הטיפול קטן יותר כך הטיפול זול יותר (למשל, הסרת שיער מבית השחי תהיה זולה מהסרת שיער ברגליים).

טכנולוגיה - סוג המכשור להסרת שיער בלייזר
מחיר הסרת שיער בלייזר תלוי באיכות הטכנולוגיה שבה משתמש המכון. לדוגמא, איכות מכשיר הלייזר שנמצא בשימוש המכון משפיעה באופן ניכר על מחיר הסרת שיער.

מבצעים להסרת שיער בלייזר
לעיתים מחיר הסרת שיער יורד בעקבות מבצעים שהמכונים מציעים. לכן, מומלץ לבדוק בין המכונים, או בין החברים לגבי מבצעים עונתיים שיכולים להוזיל את מחירי הסרת השיער. אך אל תתפתו למכון שמציע מחירי הסרת שיער בזול. בתחום הסרת השיער מופיעים שרלטנים המתחזים למכונים מקצועיים ומציעים ללקוחות הצעה זולה אך בורחים עם הכסף, או גרוע מכך, מבצעים טיפול לא מקצועי. אפשר לברר על מכונים אלו דרך האינטרנט, חברים או בדרכים אחרות. ניתן לקרוא כאן עוד על בחירת מכוני הסרת שיער בלייזר.

עוד קצת על שיפור המחיר להסרת שיער
גם אם בדקתם עם חברים את המכון או שבדקתם דרך האינטרנט מגוון ההצעות מחיר להסרת שיער בלייזר, תמיד מומלץ ללכת למכון עצמו ולראות את הצוות הרפואי, המכשור והאווירה לפני שאתם משלמים על הסרת שיער. מומלץ ללמוד קצת את התחום של הסרת שיער וכשאתם נמצאים במכון כדאי לבוא מוכנים מראש מצוידים בשאלות על התחום. תוכלו לקבוע פגישות עם היועצים של המכון, לשמוע מה הם מציעים ולשאול אותם שאלות, יש כאלו הממליצים גם להתמקח על מחיר הסרת השיער או לכל הפחות להשוות מחירים בין המקומות השונות.

זכרו, כלקוחות, מגיע לכם השירות הטוב ביותר. לכן אם אתם רוצים שמכוני הסרת השיער יחפשו אתכם ויחזרו אליכם עם פרטים והצעות מלאו את הפרטים בטופס הבא. המכונים יציעו לכם את הטיפול ללא כל התחייבות מצדכם. השוו בין ההצעות השונות ושימו לב כי ישנן שיטות הסרת שיער שזולות יותר באופן משמעותי מאחרות, וכמו כן ישנן שיטות הסרת שיער אותן ניתן לעבור אצל קוסמטיקאיות קרוב לבית.