מחיר הצמדת אוזניים

כמה עולה ניתוח הצמדת אוזניים?

האוזניים שלך בולטות ומפריעות למראה הפנים? יכול להיות שהן אפילו גורמות לאחרים להציק לך? ההחלטה לעבור ניתוח הצמדת אוזניים הפכה בשנים האחרונות להרבה יותר ממקובלת. שכיחותו של ניתוח הצמדת אוזניים גבוהה ביותר בקרב ניתוחים פלסטיים על אף שלא מדברים רבות על ניתוח זה. עלותו של ניתוח הצמדת אוזניים משתנה ונעה בין 6,000 שקלים ועד ל-12,000 שקלים ויותר, כתלות במספר גורמים. להלן פירוט הגורמים המרכיבים את מחיר הניתוח.
מחפש מידע אודות מחיר הצמדת אוזניים?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
ההחלטה לעבור ניתוח הצמדת אוזניים אינה רפואית, אלא מושתת פעמים רבות על פגיעות חברתית אליה נחשף המטופל בעקבות הבולטות של האוזניים שלו. ילדים ובוגרים בעלי אוזניים בולטות סובלים מהצקות והקנטות בסגנון "אוזני דמבו", "פייפר" וכדומה, ומחפשים את הדרך להפסיק את הסבל - על ידי שינוי המראה החיצוני של האוזן. בשל כך, ניתוח הצמדת אוזניים הוא אחד מהניתוחים הפלסטיים היחידים שגם ילדים בני 6 ומעלה יכולים לעבור.   

מחיר ניתוח הצמדת אוזניים

הגורמים המרכיבים את מחיר ניתוח הצמדת אוזניים הם:
קופת החולים - לכל קופת חולים יש ביטחו משלים שחברי הקופה נהנים ממנו. לפני הפנייה לניתוח פרטי מומלץ לבדוק האם הביטוח שיש לכם או לילדכם מטעם קופת החולים בה אתם חברים יממן או יסבסד חלק מהניתוח הפלסטי. סביר להניח שתאלצו לשלוח טפסים רבים ואולי אפילו להגיע ועדה רפואית שתחליט האם מבנה האוזן נחשב לבולט בקנה מידה שהם קבעו לצורך סבסוד הניתוח. אומנם ההתנהלות מול קופות החולים אינה תמיד פשוטה ויכולה להיות ארוכה, אך הגמול הכספי יכול להיות שווה את זה.

הקליניקה / מנתח פלסטי נבחר - מנתחים פלסטיים שונים מציעים ניתוחים פלסטיים בעלות משתנה. עלות הניתוח המוצע נקבעת על ידי שקלול גורמים כמו מומחיותו של המנתח הפלסטי והשם שהולך לפניו, האבזור של הקליניקה וחדר הניתוח וחדשנות הציוד הרפואי, מספר גורמי הטיפול והרפואה שיטפלו במנותח לפני, בזמן ואחרי הניתוח, נגישותו של המנתח הפלסטי ועוד.

באופן כללי, תמיד כאשר המנתח הפלסטי מוכר ובעל מומחיות בניתוח המוצע מחירו עולה. מנתחים פלסטיים מתחילים יציעו מחירים נוחים יותר ונמוכים יותר שיכולים לנוע בין 4000 שקלים ועד ל-8000 שקלים. מנתחים מומחים בעלי שנות ניסיון רבות ומומחיות בתחום יציעו מחירים שבין 7000 ל- 15000 שקלים. את ההחלטה באיזה מנתח לבחור אנו ממליצים לא להשתית על מחיר המוצע בלבד, אלא גם על הניסיון, תושת הביטחון שמעניק המנתח והכימיה הבין אישית שנוצרה עימו.  

שיטת הניתוח - לניתוח הצמדת אוזניים מספר שיטות ניתוח וכל שיטת ניתוח מצריכה אבזור שונה במעט ואורכת זמן שונה בחדר הניתוח. לפיכך כל שיטה מתומחרת באופן שונה מעט.

סוג הרדמה - ניתוח הצמדת אוזניים ניתן לבצע הן תחת הרדמה כללית והן תחת הרדמה מקומית. לכל סוג הרדמה עלות משלה וכן היא גוררת גם סוג אשפוז והשגחה שונים על המטופל עם סיום הניתוח, מה שגם משפיע על העלויות.

לאחר ביצוע השוואת מחירים בין הקליניקות והמנתחים הפלסטיים השונים שאלת המחיר היא כמובן שאלה מכרעת, אולם ההמלצה היא לא להסתמך רק עליה בעת קבלת ההחלטה. אומנם מחיר הניתוח הוא בעל משמעות רבה ביותר לכיס, אולם בעת קבלת ההחלטה חשוב מאד להתייחס לקשר שנוצר עם כל מנתח פלסטי, לכימיה ולתחושת הביטחון שהוא מקנה. הביטחון והרגיעה הם חלק בלתי נפרד מהניתוח ובעיקר ומההחלמה ממנו, ככל שהמטופל מרגיש רגוע יותר תקופת ההחלמה תעבור מהר יותר וההתמודדות של הגוף תהיה קלה יותר. 
צור קשר עם המוסדות המובילים בארץ למחיר הצמדת אוזניים
DR - מרכז רפואי
DR - מרכז רפואי ד"ר רון עזריה
מיקום בארץ: תל אביב, קניון לב המפרץ, חיפה.
ד"ר ערן חדד
ד"ר ערן חדד
מיקום בארץ: הברזל 21, רמת החייל, תל אביב
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.