מחיר מתיחת זרועות

כמה עולה ניתוח מתיחת זרועות?

מי שמתעניין במעבר של ניתוחים פלסטיים לא יכול לפספס את שאלת המחיר. מחירם של ניתוחים פלסטיים רבים אומנם ירד בשנים האחרונות עקב הנגישות שלהם, התחרות בין הרופאים והטכניקות המתקדמות ועדיין, הם נחשבים למותרות. ניתוח מתיחת זרועות הוא ניתוח פלסטי מבוקש שיכול להגיע לעלות של כמה עשרות אלפי שקלים.
מחפש מידע אודות מחיר מתיחת זרועות?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
ניתוח עיצוב זרועות
ניתוח מתיחת זרועות הוא אחד הניתוחים הפלסטיים המבוקשים שיש. מטרת הניתוח לחטב מקום ספציפי בגוף שאולי חלק מהאנשים חשים כי הוא חסר משמעות, אבל הוא לא. זרועות הידיים, בעיקר כאשר הן חשופות, אם בעונות החמות ואם במצבים אינטמיים יכולות להיות איבר סקסי מאד, או, לחילופין כזה שמעיד על הזדקנות ובגרות האישה.

נשים שהחלק העליון של הזרוע שלהן הפך להיות רפוי, בעל עור מדובלל ולעיתים גם עם מצבורי שומן חשות כי עליהן להסתיר את הזרועות. המשמעות היא שאת הגופיות מוציאים לגלות מחוץ לארון, וכך גם כל חולצה שהיא ספק בעלת שרוול קצר מידי. אותן נשים יכולות לנסות להימנע מתנועות הרמה של היד, תנועות במהלכן החלקים המדובללים בולטים יותר, אך הדבר לא יכול להימשך לנצח.

ניתוח מתיחת זרועות מעניק לאותן נשים מענה אסתטי ספציפי, כזה הממוקד בבעיה איתה הן מתמודדות.

עיצוב זרועות נחשב לניתוח פלסטי קל באופן יחסי שההחלמה ממנו מהירה והכאבים נסבלים. התופעה היחידה שיש לקחת בחשבון היא שאת הצלקת מהניתוח לא ניתן להצפין לגמרי, ועם זאת מנתח מיומן ידאג לכך שהיא לא תבלוט, ועם הזמן תטשטש יותר ויותר.

כמה עולה ניתוח מתיחת זרועות?
מחירו הממוצע של ניתוח מתיחת זרועות או עיצוב זרועות עומד על 20,000-30,000 שקלים, כולל מע"מ. זה אולי נשמע מחיר גבוה, אבל זכרו שזה מחיר ממוצע בלבד ובפגישת הייעוץ עם המנתח הפלסטי תוכלו לשאול על מרכיבי התשלום השונים (למשל - במידה ואין צורך בשאיבת שומן מהזרוע סביר כי המחיר ירד) ואפילו לנסות לבקש הנחה.

גורמים המשפיעים על מחיר הניתוח
חלק מהגורמים השונים המשפיעים על מחיר הניתוח כוללים:
1. שכר העבודה של המנתח הפלסטי - שכר הנגזר משמו של המנתח, ניסיונו האישי ומיומנותו בביצוע הניתוח.
2. טכניקת הניתוח - למשלל, האם נכלל בניתוח גם ניתוח שאיבת שומן?
3. שימוש בחדר ניתוח - מחירו של חדר הניתוח משתנה בהתאם למידת האיבזור והחדשות בחדר.
4. אורך הניתוח - ככל שהניתוח ממושך יותר כך עולה מחירו שכן הזמן משפיע גם על שכר המנתח והצוות הרפואי וגם על עלות חדר הניתוח.
5. שימוש בחומרי הרדמה -הרדמה כללית עולה יותר מהרדמה מקומית.
6. התאוששות בחדר פרטי או עם אנשים נוספים

חשוב שלא תתנו לגובה תשלום להרתיע אתכם מלבוא לפגישת הייעוץ. הפגישה חשובה והיא תוכל לשנות את כף המאזניים ולהציג את כלל המשתנים המשפיעים על המחיר ואולי אפילו הנחה.

נשים שסבלו מהבעיה והחליטו לעבור את הניתוח אינן מצטערות. הן מדווחות על תחושת חופש וקלילות ועל תנועות גוף וידיים בפרט שיותר זורמות להן. הידיעה שאין יותר במה להתבייש, נהפוך הוא יש במה להשוויץ מביאה לשינוי בארון הבגדים ובדפוסי תנועה.
צור קשר עם המוסדות המובילים בארץ למחיר מתיחת זרועות
DR - מרכז רפואי
DR - מרכז רפואי דר' רון עזריה
מיקום בארץ: תל אביב, קניון לב המפרץ, חיפה.
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.