מחיר ניתוח מתיחת פנים

כמה עולה ניתוח מתיחת פנים?

ניתוח מתיחת פנים נחשב לניתוח פלסטי רציני ביותר, הן במשמעות והיקף התוצאות שלו והן במחיר שלו למטופל. אנשים רבים שוקלים האם מחיר הניתוח שווה את ההשקעה ואת התוצאות, או שמוטב להם למצוא טיפולים 'רכים' יותר וזולים יותר להשקעה דוגמת מילוי קמטים ובוטוקס. להלן מידע על מחיר ניתוח מתיחת פנים והגורמים המשפיעים על עלות הטיפול ומרכיבים את מחירו הסופי.
מחפש מידע אודות מחיר ניתוח מתיחת פנים?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
מחיר ניתוח מתיחת פנים
היות וניתוח מתיחת פנים הוא ניתוח מורכב יחסית ובעל חשיבות רבה, בשל מיקומו המרכזי, הוא הופך להיות אחד הניתוחים הפלסטיים היקרים בשוק. מדובר בניתוח שמומלץ לעבור רק אצל המנתחים הפלסטיים הטובים ביותר, אלו שמיומנים בביצוע הניתוח, כאשר המלצה זו היא אחד הגורמים לעליית מחיר הניתוח, שכן אין מספיק תחרות בין המנתחים הפלסטיים המומחים השונים.

טרם נבחן את הגורמים השונים המרכיבים את עלות הניתוח, נבהיר כי בכל מקרה על המטופל להתכונן לעלות ניתוח שנעה בין 27,000 שקלים ועד 50,000 שקלים.  

גורמים המשפיעים על מחיר מתיחת פנים
בחירת מנתח פלסטי - הדבר הראשון שעושים לפני כל ניתוח כירורגי הוא לבחור את המנתח, והדבר נכון בעיקר בתחום הניתוחים פלסטיים. ניתוח מתיחת פנים הוא ניתוח שתוצאותיו נראות לעיניי כל וקשה עד בלתי אפשרי להתעלם מהן. לכן, הבחירה במנתח פלסטי מיומן ומנוסה היא חשובה ביותר. על המנתח להיות מומחה בתחום ומיומן במגוון שיטות מתיחת פנים. הרמה הגבוהה של המנתח מן הסתם משפיעה על שכרו, כאשר מנתח פלסטי בעל מוניטין ושנות ניסיון רבות בתחום יוכל לגבות שכר עבודה בלבד בגובה 20,000 שקלים כחלק מעלות הניתוח. מדובר בסכום לא מבוטל, שיכול לכסות על כל הניתוח במידה ויבחר המטופל במנתח פלסטי צעיר יותר ובעל ניסיון מועט.

שיטת ניתוח מתיחת פניםבזמן פגישת הייעוץ עם המנתח הפלסטי יוחלט על שיטת הניתוח המתאימה ביותר לצרכיו וציפיותיו של המטופל. השיטה נבחרת לפי מידת ההתאמה למנותח, כאשר המטרה היא להגיע למינימום פולשנות ומקסימום תמורה.   

ההתלבטות יכולה להיות למשל בין שתי שיטות מתיחת פנים: מתיחת פנים קלאסית או מיני מתיחת פנים. כל אחת מהשיטות הללו דורשת זמן ניתוח שונה, כך שאם מתיחת פנים קלאסית אורכת כ-5 שעות בממוצע, מיני מתיחת פנים אורכת רק שעתיים. לזמן יש חשיבות רבה כי הוא נקשר לגורמים כמו שכר המנתח והוצאות חדר ניתוח. ככל שמשך הזמן ארוך יותר כך ההוצאה, מן הסתם, גדלה.   

צוות חדר ניתוח - במרבית המקרים מנתחים פלסטיים עובדים עם צוות שמסייע להם בחדר הניתוח. לפעמים מדובר בצוות קבוע של אותו חדר ניתוח אך לא פעם המנתח הפלסטי משתמש בכישוריו של מומחה נוסף כמו רופא מרדים ספציפי או אחות חדר ניתוח קבועה. דבר זה יכול כמובן ליקר את הוצאות חדר הניתוח. אין זה אומר שמומלץ לוותר על הצוות עליו ממליץ הרופא הפלסטי, לכוח העזר חשיבות גדולה בהצלחת הניתוח, אך שווה לקחת את העלות הנוספת בחשבון.  

שימוש בחדר הניתוח - גם השימוש עצמו בחדר הניתוח עולה כסף. ישנם חדרי ניתוח יקרים יותר ויקרים פחות, כתלות באבזור שלהם, במיקום שלהם ובהגדרתם כפרטיים או שלא. חדר ניתוח פרטי ויוקרתי יכול ליקר את הניתוח בכ- 5000 שקלים בממוצע, וככל שמתארך זמן הניתוח כך עולה עלות השימוש בחדר הניתוח.

אופן תשלום - האופן שבו בוחר המטופל לשלם על הניתוח חשוב ביותר. במידה והמטופל פורס את התשלומים, כפי שמציעים לעשות מכונים וקליניקות רבות, הוא למעשה משלם יותר, גם על הריבית. אם המטופל יכול להרשות לעצמו לשלם את כל הסכום בפעם או פעמיים או בתשלומים ללא ריבית, הוא יוכל לחסוך מאות שקלים.  

גורמים נוספים - טרם הוזכרו גורמים נוספים שמשפיעים על מחיר ניתוח מתיחת פנים, בהם הצורך באשפוז ללילה לאחר הניתוח, שיטת ההרדמה (מקומית או כללית) ועוד. לכן, על מנת לא להיות מופתעים, מומלץ בחום לבדוק את שלל הגורמים ולקבוע עם המנתח מראש מה יהיה מחירם.

לאחר כל זאת, חשוב להבין שיש מטופלים שעבורם אין בחירה של ממש בין ניתוח מתיחת פנים קלאסי לבין טיפולי אסתטיקה רפואית כגון מילוי קמטים, העלמת קמטים או טיפולי בוטוקס. עבור אנשים אלו טיפולים רכים כגון אלו כבר לא יביאו לשינוי אופטימאלי במראה פניהם, ולכן אין להם סיבה להשקיע בהם משאבים. מכאן, שעבור חלק מהאוכלוסיה ההשקעה המשתלמת ביותר היא דווקא בניתוח מתיחת פנים, שהוא כביכול הטיפול היקר ביותר בתחום.
צור קשר עם המוסדות המובילים בארץ למחיר ניתוח מתיחת פנים
ד"ר ערן חדד
ד"ר ערן חדד
מיקום בארץ: הברזל 21, רמת החייל, תל אביב
DR - מרכז רפואי
DR - מרכז רפואי דר' רון עזריה
מיקום בארץ: תל אביב, קניון לב המפרץ, חיפה.
ד"ר טלי פרידמן
ד"ר טלי פרידמן
מיקום בארץ: תל אביב - רמת אביב
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.