מחיר ניתוח אף

חושב/ת לעבור ניתוח אף? מידע על עלות הניתוח

ניתוח אף הוא אחד הניתוחים הפלסטיים הפופולאריים שמתבצעים כיום, זאת בשל העובדה שהאף הוא אחד האיברים הבולטים בגוף והגלויים לציבור במשך כל היום. צורתו ומבנה האף משפיע מאוד על מראה הפנים, הן מהפרונט והן מהפרופיל וכל שינוי קטן במבנהו יכול לחולל שינוי גדול במראה הפנים. לכן, רבים משקיעים את הזמן והכסף ובוחרים לעבור ניתוח אף.

מחפש מידע אודות מחיר ניתוח אף?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.

כמה עולה ניתוח אף?
כישראלים מצויים, אנחנו לא רוצים לצאת פריירים בשום מצב, גם כאשר אנחנו מדברים על ניתוחים פלסטיים. לכן, מי שפונה לברר על ניתוח אף עליו לברר מראש מהי עלות הניתוח או במילים אחרות מה, מחיר ניתוח אף שהוא צפוי לשלם. הדרך הראשונה והפשוטה לברר את טווח המחירים היא ליצור קשר עם המרפאות והקליניקות, לברר מה המחיר שהם מציעים ולהשוות בניהם.

מחירו של ניתוח אף אינו אחיד בכל המרפאות והקליניקות ועל מנת לברר כמה עולה ניתוח אף תצטרכו פשוט לשאול. מומלץ להכין טבלה שבה תכתבו את המחיר הניתוח בכל מרפאה, וכן תוכלו להוסיף לטבלה זו נתונים חשובים נוספים לצורך השוואת היתרונות והחסרונות של כל מרפאה. לדוגמה, מלבד המחיר, תוכלו לציין בטבלה את שנות הניסיון של המנתח, מספר המטופלים שעברו אצלו את הניתוח, מיקום המרפאה, זמינות, השירותים שנותנת הקליניקה לפני ואחרי הניתוח (כמו התאוששות בחדר פרטי) וכדומה.

גורמים שמשפיעים על מחיר ניתוח אף
טווח המחירים של ניתוח אף יכול להתחיל ב- 7000 שקלים ולהגיע עד ל- 21,000 שקלים.
ישנם מספר גורמים שמשפיעים על גובה המחיר, בהם: סוג הניתוח (ניתוח אף סגור/ ניתוח אף פתוח/ ניתוח חוזר/ ניתוח אף רפואי), ניסיון המנתח, האם הניתוח כולל אשפוז ועוד.

שיטות ניתוח והשפעתן על המחיר
ישנם שתי שיטות שונות לביצוע ניתוח אף- ניתוח אף פתוח וניתוח אף סגור. ככל שניתוח האף מורכב יותר כך הוא עולה יותר, כמו כן כאשר הניתוח כולל גם אשפוז ללילה המחיר שלו עולה. סוג ההרדמה משפיע גם כן על גובה המחיר, כאשר הרדמה מלאה מעלה את מחיר הניתוח.
אגב, ניתוח אף רפואי שמשולב לעיתים קרובות ביחד עם ניתוח אף אסתטי, יכול דווקא להוריד את מחיר הניתוח עבור המטופל (שכן יהיה סיבסוד כלשהו של קופת החולים).

ניתוח אף - מידע נוסף על מחירים
חשוב לזכור שבין השיקולים בהחלטה האם לעבור ניתוח אף, יש להקפיד על עקרון מנחה לפיו בחירת המרפאה או הקליניקה לביצוע הניתוח לא תסתמך על מחיר הניתוח בלבד, אלא על איכות המנתח. זה לא אומר שמחיר ניתוח אף אינו חשוב, אך צריך לזכור שכמו בהרבה תחומים אחרים בשביל לקבל שירות טוב לעיתים קרובות צריך לשלם גם מחיר טוב ולעיתים גבוה יותר מהממוצע.

ניתוח אף אצל מנתח פלסטי מוסמך ובעל ניסיון יכול לעלות מעט יותר, אך בטווח הארוך יכול לחסוך למטופל כסף ופגיעה בבריאות. ישנם מקרים רבים של ניתוחי אף לא מוצלחים שאילצו את המטופלים לעבור ניתוח אף חוזר- הליך שגוזל זמן, כסף, מעלה את הסיכונים הבריאותיים והאסתטיים וכמובן גם מתסכל. כדי למנוע ניתוח בפעם השנייה כדאי לערוך את הניתוח בפעם הראשונה אצל מנתח מומחה שהסיכוי לניתוח כושל אצלו נמוך.

השתתפות קופות החולים בניתוח אף
ניתן לקחת בחשבון שבחלק מהמקרים, כאשר נמצא כי יש גם הצדקות רפואיות למעבר ניתוח אף, ניתן להקל על הוצאות הניתוח על ידי השתתפות של קופת החולים במימון. על מנת להשיג זאת, כאמור, יש למצוא לניתוח גם הצדקה רפואית (כמו תיקון מחיצת אף עקומה או הוצאת פוליפים).