מחיר ניתוח הקטנת חזה

כמה עולה ניתוח הקטנת חזה?

ניתוח הקטנת חזה הוא ניתוח פלסטי שלמרות שכמעט ולא מדברים עליו, נשים רבות עוברות אותו. ניתוח הקטנת חזה מיועד לנשים ונערות בעלות חזה גדול במיוחד שמכביד עליהן, בעל מראה לא אסתטי, או כזה הגורם להן לבעיות בריאותיות שונות.
מחפש מידע אודות מחיר ניתוח הקטנת חזה?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
עלות ניתוח הקטנת חזה
מחירו של ניתוח הקטנת חזה באופן פרטי נחשב לגבוה יחסית לזה של ניתוחי חזה אחרים וניתוחים פלסטיים בכלל. הסיבה היא שהניתוח אינו מבוצע פעמים רבות ביום והוא מצריך מיומנות וניסיון רב שמנתחים פלסטיים צעירים אינם מצליחים לרכוש, מה שמקטין את התחרות בשוק.

מרכיבי עלות ניתוח הקטנת חזה
עלות הניתוח נובעת מכמה גורמים המשפיעים על המחיר באופן כזה או אחר. הראשון שבהם הוא האם הניתוח מבוצע באופן פרטי לצרכים אסתטיים בלבד או שהוא נעשה בהמלצת רופא, שכן החזה הגדול גורם לאישה או לנערה לבעיות בריאותיות. במקרה בו הניתוח מבוצע תוך המלצה רפואית ומקבל אישור מועדה רפואית, מחיר הניתוח יהיה זול יותר ויסובסד על ידי קופת החולים של המטופל.

המרכיב השני המשפיע על מחיר הניתוח הוא הרופא המנתח שנבחר על ידי המטופלת. ניסיונו והמיומנות שלו בביצוע ניתוחים מסוג זה הם בעלי השפעה מכרעת, כשכמובן שככל שהמנתח בעל ניסיון רב יותר כך הוא יהיה יקר יותר.  

מרכיבים נוספים הינם הקליניקה; היחס שמקבל המטופל (חדר התאוששות פרטי, אחות צמודה וכדומה); שיטת הניתוח; אביזרים נילווים שמספקת הקליניקה ועוד.   

אישה שתבקש לעבור ניתוח הקטנת חזה המשולב עם ניתוח חזה נוסף כניתוח הרמת חזה תשלם יותר על הניתוח, אולם לא יותר מאישה שהייתה מבקשת לעבור כל אחד מהניתוחים הללו בנפרד.   

לסיכום, כיוון שניתוח זה אינו כולל שתלים מכל סוג שהוא, עלות המנתח היא העלות המרכזית בביצוע הניתוח הנ"ל.

השוואת מחירים
שכר מנתח פרטי, בניתוח שאינו מסובסד על ידי קופות החולים יכול להגיע לכ- 20,000 שקלים כאשר מדובר במנתח בעל וותק וניסיון, ול- 10,000 שקלים באם מדובר במנתח מתחיל, בעל ניסיון מועט יותר. לעיתים יש צורך ביותר ממנתח פלסטי אחד בחדר, והניתוחים מתקיימים על ידי מנתח מוביל ומנתח שני שמסייע לו, דבר שכמובן מכפיל ואף משלש את עלות הניתוח.

במידה ויש אפשרות לקבל סבסוד מטעם קופות החולים לניתוח הקטנת חזה מומלץ לברר זאת, הדבר יכול להיות משמעותי ביותר. הליך קבלת ההמלצה הרפואית ואישור קופת החולים כולל פגישה ראשונית עם רופא שיבדוק את מראה הגוף, הגב והעומס של החזה על המבנה וצורת גופה של המועמדת ומאוחר יותר התייצבות מול ועדה רפואית של קופת החולים. מומלץ שלא לסגור על ניתוח פרטי לפני שבוחנים אופציה זו.  

מחירי ניתוח הקטנת חזה בעולם
המחיר של הניתוח משתנה לפי המיקום הגיאוגרפי שבו מקיימים אותו. בעוד בארצות הברית הניתוח יכול לעלות בין 5,000-10,000 דולר, בארצות מזרח אירופה דוגמת פולין ובמדינות הודו, ברזיל תאילנד והרפובליקה הדומיניקאנית המחיר צונח. יחד עם זאת יש לברר את התנאים בהם נערך הניתוח וכן הביטוח הרפואי על ניתוח מסוג זה שאינו מבוצע בארץ.

השפעת מין המנותח על המחיר 
כידוע לא רק נשים עוברות ניתוח הקטנת חזה ולא מעט גברים מבקשים גם הם לשוות לעצמם חזה מעוצב יותר וגברי על ידי הקטנתו (גניקומסטיה). למין המנותח משמעות בקביעת מחירו של הניתוח, כאשר עבור גברים המחיר יהיה נמוך בהרבה וינוע סביב ה- 10,000 שקלים (לעומת 20,000-30,000 לנשים).
צור קשר עם המוסדות המובילים בארץ למחיר ניתוח הקטנת חזה
DR - מרכז רפואי
DR - מרכז רפואי ד"ר רון עזריה
מיקום בארץ: תל אביב, קניון לב המפרץ, חיפה.
ד"ר ערן חדד
ד"ר ערן חדד
מיקום בארץ: הברזל 21, רמת החייל, תל אביב
ד"ר טלי פרידמן
ד"ר טלי פרידמן
מיקום בארץ: תל אביב - רמת אביב
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
ניתוח הגדלת חזה
ניתוח הגדלת חזה