מחיר ניתוח מתיחת בטן

כמה עולה ניתוח מתיחת בטן?

מחיר ניתוח מתיחת בטן מהווה חלק חשוב מקבלת ההחלטה האם לעבור את הניתוח. כמו בניתוחים פלסטיים רבים, גם ניתוח מתיחת בטן מוצע בטווח מחירים רחב יחסית המורכב מפרמטרים כגון שיטת ניתוח, מיומנות וניסיון המנתח הפלסטי, אבזור הקליניקה ועוד. להלן כל המידע על מחיר ניתוח מתיחת בטן, ועל מה אסור להתפשר.
מחפש מידע אודות מחיר ניתוח מתיחת בטן?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.

מתיחת בטן
ניתוח מתיחת בטן הוא ניתוח שמיועד לאנשים שנשארו עם עודפי עור גדולים לאחר אפיזודות של השמנה והרזייה, לנשים שעשו דיאטה אחרי הריונות גדולים ועבור מי שנותר עם סימני מתיחה על הבטן. גם מעודפי שומן שנשארו לצד עודפי עור ניתן להיפטר במהלך ניתוח זה שמותח את העור, מסיר עודפים ומהדק את שרירי הבטן עד קבלת מראה חטוב.

מחיר ניתוח מתיחת בטן
מחירי ניתוח מתיחת בטן נעים בין 18,900-31,000 שקלים. טווח המחירים נובע מהתייחסות למספר פרמטרים בעלי חשיבות רבה יותר ורבה פחות.

הפרמטר בעל ההשפעה הגדולה ביותר על מחיר הניתוח הוא:
בחירת המנתח הפלסטי שיבצע את הניתוח והמרפאה שהוא מייצג. מן הסתם, ככל שהמנתח מפורסם יותר בתחום ובעל שנות ניסיון רבות יותר בביצוע הניתוח, כך עלות שכרו תהיה גבוהה יותר.

פרמטרים נוספים המשפיעים על מחיר הניתוח:
שיטת הניתוח
ישנן שתי שיטות ניתוח מתיחת בטן: מתיחת בטן מלאה ומיני מתיחת בטן.
מתיחת בטן מלאה - היא הניתוח הקלאסי בתחום, שכולל בתוכו פרוצדורה של הסרת עודפי עור ושומן, מתיחה של העודפי העור כלפי מטה לשיפולי הבטן, הידוק שרירי הבטן, עיצוב מחדש של הטבור ותפירה של האזור תוך הידוק העור והשרירים בתחבושת לחץ. מתיחת בטן מלאה כזו עולה בין 21,000 שקלים לבין 31,000 שקלים.

מיני מתיחת בטן - היא פרוצדורה ניתוחית קצת יותר פשוטה, במהלכה מותחים את עודפי העור עד לגובה הטבור, כך שאין צורך למקם את הטבור מחדש. עודפי העור והשומן מוסרים והבטן מהודקת. זו מתיחת בטן שמתאימה לבעלי עודפי עור קטנים יותר. מחיר מיני מתיחת בטן עומד על 15,000-20,000 שקלים בממוצע.

הרדמה כללית
ניתוח מתיחת בטן מבוצע תחת השפעה של הרדמה כללית (בשתי שיטות הניתוח). עובדה זו מייקרת את הניתוח שכן עליו להתבצע בחדר ניתוח מאובזר לגמרי עם צוות רפואי מכובד (הכולל רופא מרדים) וכן עליו לכלול חדר התאוששות ובמקרים מסויימים גם אשפוז לילה.

תשלום דרך קופות החולים
חשוב לדעת שלמרות שניתוח מתיחת בטן הוא ניתוח פלסטי ישנן קופות חולים שמשתתפות, לפחות באופן חלקי, בעלות הניתוח. התשלום המוזל ניתן בדרך כלל לבעלי ביטוח משלים או לכאלו שהניתוח מוצע להם על ידי רופא מומחה כפתרון לבעיה בריאותית.
טרם החלטה היכן לעבור ניתוח מתיחת בטן מומלץ לברר האם יש לכם זכות להנחה מטעם קופת החולים בה אתם חברים, הדבר יכול לחסוך לכם אלפי שקלים.

בכל אופן לכו לפגישות ייעוץ הן בקופות החולים והן בקליניקות שבחרתם. הייעוץ הוא חינם, ובו תוכלו לשמוע אודות המחיר ותנאי התשלום ולבחור במקום ובמנתח המועדפים עליכם.

על מה אסור להתפשר? מומלץ מאד למצוא מנתח פלסטי בעל ניסיון עשיר שיוכל להעניק לכם את הטיפול הטוב ביותר שמתאים לכם. למשל, אם אתם זקוקים למיני מתיחה אל תלכו למנתח שאינו בקיא בפרוצדורה רק כי הוא זול יותר. זה לא שווה את זה. לפני ניתוח בעל משמעות כה גדולה ההמלצה החד משמעית היא לדבר עם מספר מנתחים פלסטיים ולהיוועץ איתם על הטכניקה המתאימה ביותר.

חשוב לציין שמטופלים שהגיעו לניתוח עם ציפייה ריאלית הן מהתוצאות הצפויות, הן מאופן ההחלמה והן מהמחיר שנדרשו לשלם הביעו שביעות רצון רבה. נראה כי הידיעה המוקדמת לגבי הצפוי, והביטחון שנותנים במנתח הפלסטי הנבחר, הינם בעלי משמעות רבה והשפעה על תחושתו הסובייקטיבית של המוטפל לפני ואחרי הניתוח. 

צור קשר עם המוסדות המובילים בארץ למחיר ניתוח מתיחת בטן
DR - מרכז רפואי
DR - מרכז רפואי דר' רון עזריה - מגוון ניתוחים פלסטיים
מיקום בארץ: תל אביב, קניון לב המפרץ, חיפה.
ד"ר ערן חדד
ד"ר ערן חדד
מיקום בארץ: הברזל 21, רמת החייל, תל אביב
ד"ר טלי פרידמן
ד"ר טלי פרידמן
מיקום בארץ: תל אביב - רמת אביב
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
מתיחת בטן