מחיר ניתוח הרמת עפעפיים

כמה עולה ניתוח עפעפיים?

ניתוח הרמת עפעפיים נחשב לאחד מהניתוחים הפלסטיים הזולים יחסית, בהשוואה לניתוחים פלסטיים אחרים. ניתוח עפעפיים מעניק למטופל מראה צעיר ורענן על ידי הרמת העפעפיים, החזרתם למקומם הטבעי ו'פתיחה' של העיניים, מה שמעלים את המראה עייף והמבוגר ויוצר במקומו מראה צעיר ורענן.
מחפש מידע אודות מחיר ניתוח הרמת עפעפיים?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
מחיר ניתוח הרמת עפעפיים
מחירו של ניתוח פלסטי לעולם לא יהיה זול. אולם, בזמן שמחירם של ניתוחים פלסטיים דוגמת ניתוח הגדלת חזה, ניתוח מתיחת בטן וניתוח שאיבת שומן יכול להגיע לכמה אלפי שקלים עד עשרות אלפי שקלים, מחירו של ניתוח הרמת עפעפיים, בדרך כלל, אינו עובר את מחיר העשרת אלפים שקלים.

כיוון שמחירו של ניתוח עפעפיים נחשב לנוח ואפילו זול, והניתוח נחשב לניתוח פלסטי שמאפשר למטופל ליצור שינוי דרמטי במראה הפנים, מטופלים רבים מחליטים לעבור אותו. הניתוח הפשוט מעניק מראה פנים צעיר, חיוני, עירני ופותח את העיניים להענקת מראה זוהר. ממצאים אלו יכולים לספק הסבר לעובדה שניתוח הרמת עפעפיים הוא הניתוח הפלסטי השלישי בשכיחותו בישראל.

מה משפיע על מחיר ניתוח עפעפיים?
מחירו של ניתוח פלסטי מכל סוג, לאו דווקא ניתוח עפעפיים נקבע בראש ובראשונה על ידי בחירת המנתח הפלסטי - ככל שהמנתח בכיר יותר, מומחה בתחומו ובעל שנות ניסיון רבות יותר המחיר יהיה גבוה יותר. לא תמיד המנתח הפלסטי בעל המוניטין הגבוה יותר אכן יבצע ניתוח טוב יותר ממנתח פלסטי בלתי מוכר, אולם לרופא בעל המוניטין יש בדרך כלל המלצות רבות ושם לשמור עליו ובפועל זה מה שמשלמים עליו את האקסרה כסף.  

גורמים נוספים המשפיעים על מחיר הניתוח הינם סוג ניתוח העפעפיים בו מעוניין המטופל - ניתוח הרמת עפעפיים עליונים נחשב לניתוח פשוט יותר מניתוח הרמת עפעפיים תחתונים ולפיכך הוא זול יותר; שיטת הניתוח; הצורך באשפוז והשגחה לאחר הניתוח; והאפשרות לשלם על "חבילת" ניתוחים שתוזיל את העלות הכללית של הטיפולים (למשל, ניתוח הרמת עפעפיים בשילוב ניתוח מתחית פנים).  

עלות הרמת עפעפיים
כיום ניתן לעבור ניתוח הרמת עפעפיים במחיר ממוצע הנע בין 9,000 ל- 10,000 שקלים, בקליניקה פרטית. מחיר זה, כאמור, לעומת מחירי ניתוחים פלסטיים אחרים נחשב מחיר נוח ואפילו זול. במידה ויש לכם ביטוח משלים מתאים מקופת החולים שלכם ניתן לעבור את הניתוח דרך הקופה ולשלם עליו מחיר שנע בין 6,000 ל- 8,000 שקלים בלבד. יחד עם זאת חשוב לדעת שדרך קופת חולים סביר שלא תוכלו לבחור את הרופא המנתח שלכם.  

ההמלצה היא בכל מקרה לעשות "סקר שוק" מקיף ולמצוא את ההצעה המשתלמת ביותר מבחינת כל המרכיבים - תמורה נאותה למחיר אותו תשלמו (יש שיעדיפו לשלם יותר על רופא בעל שם ויש שיעדיפו ללכת לקופת חולים).

בכל אופן ההליכה לפגישות ייעוץ אינן עולות כסף ורצוי לקבל כמה חוות דעת בקשר לסוג הניתוח הנדרש, שיטת הניתוח המתאימה ביותר והצפי לגבי תקופת ההחלמה לאחר הניתוח.

באופן כללי, מטופלים שעברו ניתוח הרמת עפעפיים מביעים שביעות רצון גדולה מתוצאות הניתוח ומהאופן בו הן משתמרות לאורח השנים. כמו כן, עצם העובדה שהצלקות בלתי נראות הופכות את הניתוח לפופולארי עוד יותר.
צור קשר עם המוסדות המובילים בארץ למחיר ניתוח הרמת עפעפיים
DR - מרכז רפואי
DR - מרכז רפואי ד"ר רון עזריה
מיקום בארץ: תל אביב, קניון לב המפרץ, חיפה.
ד"ר ערן חדד
ד"ר ערן חדד
מיקום בארץ: הברזל 21, רמת החייל, תל אביב
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.