מחיר ניתוח שאיבת שומן

כמה עולה ניתוח שאיבת שומן?

ניתוח שאיבת שומן הוא ניתוח פלסטי כירורגי שנועד להסיר מרבצי שומן עודף מאזורים בגוף, לבקשת המטופל. הליך שאיבת שומן אינו מסובך ולרוב כבר בסיום הניתוח ניתן לראות תוצאות חיוביות ושיפור במראה הגוף והפרופורציות. לפני ההחלטה על ניתוח שאיבת שומן להלן מידע על מחיר שאיבת שומן.
מחפש מידע אודות מחיר ניתוח שאיבת שומן?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
ניתוח שאיבת שומן מחירים
מחיר ניתוח שאיבת שומן נע בין 7000 ל- 25,000 ש"ח. כמובן שכמו בתחומים אחרים, מחיר ניתוח שאיבת שומן תלוי בטיב הקליניקה בה עוברים את שאיבת השומן, במנתח הפלסטי הנבחר, באזור בגוף שרוצים לשאוב ממנו שומן ובגורמים נוספים שמביאים להיווצרות של טווח מחירים רחב.

מה משפיע על מחיר שאיבת שומן?

ישנם מספר גורמים שמשפיעים על מחיר ניתוח שאיבת שומן.

הראשון, הוא כמות השומן (למעשה תאי השומן) שאותה שואבים בכל פגישה של ניתוח שאיבת שומן, כאשר בפועל בכל ניתוח שאיבת שומן יש הגבלה על מספר הקילוגרמים שניתן לשאוב מהגוף, כך שלא מומלץ לשאוב שומן במשקל של יותר משלושה קילוגרם. מסיבה זו, מטופלים רבים עוברים מספר פגישות לשאיבת שומן, כשכל פגישה היא בתשלום. מכאן, שככל שיש יותר פגישות לצורך שאיבת שומן, כך גם יעלה מחירו הכולל של הניתוח.

שיטת הניתוח
השיטה באמצעותה בוחר המנתח הפלסטי לשאוב את תאי השומן העודף משפיעה גם היא על מחיר שאיבת שומן. היום, ישנו מגוון שיטות שאיבת שומן בשוק שלכל אחת מהן יש את תג המחיר שלה. הבחירה בין שאיבת שומן דרך צינורית, צינורית רוטטת, המסת שומן בשימוש בקרן לייזר או שימוש בגלי אולטרה סאונד תשפיע על מחיר הטיפול. כמובן שהתשלום יעלה ככל שאיכות הטכנולוגיה גבוהה יותר וההליך מורכב יותר.

אזור בגוף
אלמנט נוסף שמשפיע על מחיר ניתוח שאיבת שומן הוא האזור בגוף ממנו מבקש המטופל לשאוב שומן. ככלל שאיבת שומן מאזור אחד תהיה זולה משמעותית משאיבת שומן ממספר אזורים בגוף. הסיבה היא שלעיתים יהיה צורך במספר ניתוחים שונים עבור כל אזור בגוף, או שהניתוח יהיה ארוך יותר (משמע זמן שימוש נוסף בחדר הניתוח) ועוד.

ותק וניסיון המנתח
כמו בתחומים רבים ברפואה פלסטית, גם בתחום שאיבת השומן טיב הרופא משפיע במידה רבה על מחיר הטיפול.
רופאים בעלי ניסיון וותק בניתוחים פלסטיים בכלל ושאיבת שומן בפרט יבקשו מחיר גבוה יותר על עבודתם, מרופאים חסרי ניסיון או בעלי ניסיון מועט. רופאים אלו יהיו גם יותר מבוקשים וקשים להשגה. עם זאת, לטווח הארוך שווה להשקיע ברופא איכותי בעל ניסיון שיעשה עבודה טובה בפעם אחת, ללא סיבוכים שיעלו יותר בטווח הרחוק.

לסיכום, כאשר אתם משקיעים בגוף שלכם, חשוב לזכור שלטיפול שנעשה באופן לא מקצועי יהיו השלכות על הגוף. לכן, מומלץ להשקיע את הזמן ולערוך בדיקה מקיפה של איכות המכון לשאיבת שומן, הרופא או הרופאה שאצלם תעברו ניתוח שאיבת שומן, טכניקת הניתוח ועוד. בתחום הניתוחים הפלסטיים מקובל לבקש יותר מחוות דעת אחת ולהשוות בין דברי המנתחים הפלסטיים.

הדבר החשוב ביותר, אפילו יותר ממחיר הניתוח, הוא שמירה על הגוף הן מבחינה בריאותית והן מבחינה אסתטית.
צור קשר עם המוסדות המובילים בארץ למחיר ניתוח שאיבת שומן
DR - מרכז רפואי
DR - מרכז רפואי ד"ר רון עזריה
מיקום בארץ: תל אביב, קניון לב המפרץ, חיפה.
ד"ר ערן חדד
ד"ר ערן חדד
מיקום בארץ: הברזל 21, רמת החייל, תל אביב
ד"ר טלי פרידמן
ד"ר טלי פרידמן
מיקום בארץ: תל אביב - רמת אביב
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
הצרת היקפים