מחיר עיבוי שפתיים

כמה עולה טיפול מילוי שפתיים?

עיבוי שפתיים הוא טיפול מבוקש בקרב נשים בישראל בפרט ובעולם המערבי בכלל. מחיר הטיפול הוא גורם משמעותי בהחלטה האם לעבור את הטיפול וכן באילו חומרי מילוי להשתמש במסגרת הטיפול. המחיר נקבע בהתאם לחומרי המילוי בהם נעשה שימוש ומספר הפגישות לאורכן מתקיים הטיפול. ישנם חומרי מילוי לעיבוי שפתיים המחזיקים לזמן רב וישנם חומרים הנספגים בגוף לאחר שנה בממוצע ומצריכים טיפול עיבוי שפתיים חוזר.
מחפש מידע אודות מחיר עיבוי שפתיים?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
עיבוי שפתיים
טיפול מילוי שפתיים נועד להקנות לשפתיים מראה מלא ובשרני שיביא לנוכחות בולטת שלהן. נשים רבות בעולם המערבי מעוניינות לעבור טיפול עיבוי שפתיים וחפצות במראה החושני, הצעיר והמפתה. כיוון ששפתיים מלאות הן חלק מאידיאל היופי של העולם המערבי, נשים שנולדו עם שפתיים צרות, או נשים שעם השנים והגיל הפכו שפתייהן צרות ודקות מבקשות להשתוות או לשמר את המראה המלא. הטיפול נעשה על ידי פנייה לקליניקות ולמרפאות אסתטיקה המציעות את הטיפול.

כמה עולה עיבוי שפתיים?
סקרים שנערכו בין מגוון מרפאות אסתטיקה הראו שטווח המחירים של טיפול עיבוי שפתיים נע בין 800-2500 שקלים. טווח המחירים הגדול מושפע מגורמים כגון סוג חומר המילוי בו משתמשים לצורך עיבוי שפתיים, מספר הפגישות שמצריך הטיפול והמרפאה / קליניקה בה מבוצע הטיפול.

נראה כי מרבית טיפולי עיבוי שפתיים בהם נעשה שימוש בחומרי מילוי זמניים וטבעיים עמדו על ממוצע מחירים שבין 1800 שקלים ל- 2500 שקלים (כאשר תמיד יש מי שחורגים מהממוצע לכאן או לכאן). טיפולים אלו הם הפופולריים ביותר, שכן חומרי מילוי זמניים טבעיים נחשבים לבטוחים ביותר והגוף לא נוטה לפתח תגובה אלרגית למולם.
טיפולי מילוי שפתיים בחומר מילוי הנספג בגוף (דוגמת רסיטלן, ג'ובידרם, אבולנס, טאוסיאל ועוד) מחזיק מעמד בממוצע שנה.

עלות טיפול בחומר מילוי קבוע דוגמת ביו אלקמיד עומד על ממוצע של 2000 שקלים, כשטיפול זה יחזיק מעמד בין 5-8 לשנים.

המחיר הנמוך ביותר להזרקה נמצא בטיפול מילוי שפתיים בסיליקון שהוא טיפול לצמיתות. המחיר להזרקה בודדת הוא פחות או יותר 800 שקלים (אולם סביר שבמהלך הטיפול יהיה צורך ביותר מהזרקה אחת). המחיר הנמוך נובע גם מזמינות החומר וגם מהעובדה שאין ביקוש גדול לסוג טיפול זה.

נשים רבות מעדיפות את השימוש בחומרי מילוי זמניים שנחשבים בטוחים יותר ומעניקים גמישות רבה יותר בטיפול - עובדת זמניותם מאפשרת למטופלת להחליט האם היא מעוניינת בטיפול חוזר והאם נפח השפתיים בטיפול הקודם נעם לה או שהייתה מעוניינת בשינוי המראה ובשינוי הנפח בשפה העליונה או התחתונה. לאחר שחומר המילוי הזמני נספג (לאחר שנה או לאחר חמש שנים, במידה והיה שימוש בחומר קבוע יותר, אך לא לצמיתות), ניתן להתבונן שנית על מראה פניה של האישה ועל המקום בו היא נמצאת מבחינת החשיבות האסתטית וסדר העדיפיות שיש לה לגבי המראה האסתטי שלה. יכול להיות שמה שהיה נכון עבורה לפני שנה אינו נכון לה כרגע.

צור קשר עם המוסדות המובילים בארץ למחיר עיבוי שפתיים
DR - מרכז רפואי
DR - מרכז רפואי דר' רון עזריה
מיקום בארץ: תל אביב, קניון לב המפרץ, חיפה.
פרפקט שירותי רפואה אסתטית
פרפקט שירותי רפואה אסתטית
מיקום בארץ: פתח תקווה
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
אנטי אייג'ינג