מילוי לחיים

עצמות הלחיים בלתי נראות או חסר לך המראה האצילי? טיפול מילוי לחיים הוא התשובה

מרגישה שעצמות הלחיים שלך בלתי נראות? שאפשר היה להעצים אותן ולהדגיש אותן הרבה יותר? יכול מאד להיות שאת צודקת. עצמות לחיים גבוהות בעלות מראה מלא הן אחד הסמלים של האצילות והיופי הנשי. לא סתם בכל קורס איפור מסבירים כבר בהתחלה כיצד להדגיש את עצמות הלחיים ולהעניק להן מראה גבוה יותר. עבור מי שאינה מסתפקת באיפור בלבד ומעוניינת בטיפול יותר כרציני האופציה הטובה ביותר מבית האסתטיקה הרפואית היא טיפול מילוי לחיים.
מחפש מידע אודות מילוי לחיים?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
מטרת טיפול מילוי לחיים
מטרת הטיפול ברורה לחלוטין - להעניק ללחיים נפח שאבד להן או לא היה מלכתחילה ובכך להעצים את נוכחותן. עבור רבים עצמות לחיים מודגשות וגבוהות מעניקות לפנים מראה מאורך במקצת ומאד אצילי שנחשב סקסי ביותר. 

אופן הטיפול
הטפול מבוצע על ידי הזרקת חומר מילוי לאזור עצמות הלחיים. חומר המילוי מוזרק מכמה נקודות נבחרות אל אזור עצמות הלחיים וממלא את השטח באופן אחיד ובמראה טבעי. חומרי המילוי מחזירים את הנפח לרקמות השומן שהתדלדלו עם השנים ובנוסף, הם מעודדים את העור לייצור מחודש של חומרים כקולגן ואלסטין שאחראים על חידוש העור ועל האלסטיות שלו. הזרקת החומר מחזיקה את העור מתוח ומעוצב למשך תקופה של שמונה חודשים עד שנה בממוצע (כתלות בחומר המילוי הנבחר).

חומרי המילוי הפופולאריים והמומצלים לטיפול מילוי לחיים הינם: חומצה היאלורונית, רדיאס, טאוסיאל ושימוש בשיטת קנולה.

מי מציע את הטיפול?
מנתחים פלסטיים העוסקים בתחום מילוי קמטים והעלמת קמטים מציעים לרוב גם טיפולים בתחום פיסול פנים בהם נמנה טיפול מילוי לחיים. חשוב לפנות למנתח פלסטי או לקלינקה בה רופאים מוסמכים המכירים את מגוון חומרי המילוי ויודעים להתאים את תכונותיו של כל אחד מהם לטיפול המבוקש ולצפיותיו של המטופל. דעו - יש מספר רב ביותר של חומרי מילוי המשמשים בתחום פיסול פנים ומילוי קמטים ולא כולם מתאימים לאותה המטרה, חשוב להבהיר מראש לרופא כי המטרה היא עיצוב עצמות הלחיים ללא ניתוח ותוצאות שישארו כמה שיותר זמן.

למי מיועד הטיפול?
לרוב, הפונים למילוי לחיים הן נשים באזור גיל הארבעים שחשות כי מראה הפנים שלהם משתנה בשל ההתבגרות הטבעית של הפנים. עם השנים רקמת השומן בפנים מתדלדלת והעלמותה מביאה לשינויים במראה מבנה הפנים וכמובן במראה הפנים שמתכסה יותר ויותר בקמטים. הפונות מבקשות להחזיר לעצמן ולשמור לעוד זמן מה על המראה הטבעי שלהן, שכלל עצמות לחיים בעלות מראה גבוה יותר ובעל נוכחות. הזרקת חומר מילוי לאזור מחזירה באופן מיידי כמעט את המראה הנשי והסקסי. בנוסף, חומר המילוי לא רק מדגיש את האזור הוא גם ממלא את הקמטים והשקעים הקטנים שנוצרו בו כך שהערך המוסף שלו הוא החלקת האזור ויצירת מראה הומוגני.

הדברים שיש לקחת בחשבון לפני הפנייה לטיפול מתייחסים בעיקר לאורך החיים של תוצאות הטיפול. כיוון שבמסגרת הטיפול מזריקים ללחיים חומרי מילוי טבעיים וזמניים הם צפויים להתפוגג בגוף בממוצע לאחר שמונה חודשים עד שנה, כך שבפועל השפעת הטיפול והמראה שהוא מעניק מוגבלים לשנה. חשוב לקחת זאת בחשבון במידה ומעוניינים ליצור את המראה הזוהר לכבוד אירוע מסויים (ואז יש לחשב כך שהוא יהיה בתוך טווח הזמן בו לחומרי המילוי יש השפעה) וכן בזמן חישוב העלות מול תועלת של הטיפול - לכל חומר מילוי עלות שונה, אך הטיפול יכול לעלות מאות ועד אלפי שקלים ובמידה ורוצים לשמר אותו יש לחזור עליו אחת לשנה - כך שההשקעה אינה חד פעמית.

מי שיודעת מראש כי סביר שתחזור על הטיפול מוטב שתחפש מראש קליניקה שיכולה להעניק לה הנחה על טיפולים חוזרים או לעשות לה מחיר קבוע מראש למספר טיפולים.