מילוי קמטים לגברים

גם פניהם של הגברים נחרשים קמטים - לכו לטיפול מילוי קמטים!

נכון, פעם כל טיפול שהייתה בו מידה של טיפול יופי נחשב לטיפול נשי ולגברים לא הייתה בו דריכת רגל. כל גבר שרק העז לחשוב על טיפול פנים כזה או אחר נחשד בגבריותו ובאופן כללי גברים מודרו ממכוני היופי. עם השנים ועם ההבנה שטיפוח הוא ממש לא מילה גסה ולצד העובדה שהמוני מפורסמים ושחקני הליווד החלו להראות מצוחצחים, בעלי פנים חלקות ונטולי פגמים החלו יותר ויותר גברים לחפש אחר פתרונות עבור השינויים שחלים בפניהם - הקמטים, השקעים וחוסר ההומוגניות.
מחפש מידע אודות מילוי קמטים לגברים?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
גם לגברים יש קמטים!
ידיעה מצמררת זו הכתה בשנים האחרונות אלפי גברים ברחבי העולם שהחלו לחפש אחר פתרונות להעלמת הקמטים שהופיעו על פניהם. למרות בבפתעה שחשו הגברים כשגילו זאת, קמטים נוצרים על פני עור הפנים באופן טבעי אצל כל אדם ככל שהוא מתבגר ועם החשיפה לשמש והשינויים באורח החיים.
בעור הפנים מתרחש תהליך טבעי של התדלדלות שכבות השומן ובמקביל ירידה בהפקת חומרים החיוניים לעור כאלסטין וקולגן שתפקידם לחדש את העור, לשמור על המראה החיוני שלו ועל האלסטיות שלו. בשל תהליך זה מתחילים להופיע יותר ויותר קמטים ושקעים יציבים בעור (שכן שכבת השומן נעלמת ואינה מחזיקה יותר את נפח העור).

מה הטיפול?
הטיפול המוביל לקמטים יציבים (קמטים שאינם קמטי הבעה) הוא טיפול מילוי קמטים. במסגרת טיפול זה מזריקים חומר מילוי טבעי וזמני אל רקמת העור ומעניקים לה נפח. חומרי המילוי מוזרקים באופן מדוייק מכמה נקודות שנבחרו מראש בהתאם לתצורת הקמטים שמעוניין המטופל למלא. במקרים רבים גברים אינם מעוניינים בהעלמה של כלל הקמטים מפניהם, שן יש בקמטים גם פן סקסי וגברי, אך את הקמטים שבין הגבות הם מבקשים לטשטש ולהפחית את עומקם.

חומרי המילוי נשמרים בגוף בממוצע עד שנה ואחר כך הם מתפוגגים וכך גם השפעתם, כך שמי שמעוניין לשמר את התוצאות עליו לחזור על הטיפול.

קמטים יציבים:
מילוי קמטים מיועד לקמטים שנחשבים "קמטים יציבים" ולפיכך מתאים בעיקר לקמטים בפנים שאינם בתנועה מתמדת וחזקה. האזורים בהם מתרכזים מרבית הקמטים היציבים הם באזורי האף, השפתיים והסנטר:
חריצי שפה עליונה - מדובר בקמטים או בחריצים שמופיעים מעל לשפה העליונה. אומנם אלו חריצי הבעה אך סוגם שונה ויש איסור להזריק אליהם בוטוקס. הטיפול בחריצים אלו נעשה על ידי הזרקת חומרי מילוי, כאשר מומלץ לבצעו כאשר הקמטים בשלביהם הראשונים.
קמטי בצידי האף - קמטים מטרידים במיוחד שמופיעים כבר בגיל צעיר. הטיפול בהם כולל הזרקת חומר מילוי.

מילוי קמטים אינו מתאים ל"קמטי הבעה" דוגמת חריצי רוחב במצח או לקמטים בשפה עליונה המופיעים תוך דיבור ובתנועות שריקה. בקמטים עאלו יתן לטפל באמצעות טיפול בוטוקס לגברים.

כיצד פונים לטיפול?
הפנייה לטיפול פשוטה ביותר. היום כל קליניקה, מרפאה ורופא פלסטי מעניקים חיסיון מלא על הטיפול כבר מרגע הפנייה אליהם. מטופל שמעוניין בטיפול מילוי קמטים יוכל להשאיר את פרטיו לכל אחת מקליניקות המציעות את הטיפול ולהגיע אליהן לפגישת ייעוץ והסבר חינם וללא התחייבות. בעת הפגישה חשוב להבהיר את הציפיות (אילו קמטים מעוניינים למלא, מה מידת הטשטוש מעוניינים בה וכדומה). דעו מראש כי יש היום הקפדה רבה על תוצאות שנראות טבעיות ולא מטופלות (כך שאדם בן 70 לא יהיה עם פנים חלקות לגמרי כשל תינוק), מה שמטיב עם מרבית המטופלים, בעיקר הגברים.
צור קשר עם המוסדות המובילים בארץ למילוי קמטים לגברים
DR - מרכז רפואי
DR - מרכז רפואי דר' רון עזריה
מיקום בארץ: תל אביב, קניון לב המפרץ, חיפה.
פרפקט שירותי רפואה אסתטית
פרפקט שירותי רפואה אסתטית
מיקום בארץ: פתח תקווה
ד"ר טלי פרידמן
ד"ר טלי פרידמן
מיקום בארץ: תל אביב - רמת אביב
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.