מילוי שיער

טיפול מילוי שיער דליל לאחר נשירת שיער

מילוי שיער דליל באמצעים קוסמטיים הוא אופציה טובה עבור אנשים שסובלים מתופעה של נשירת שיער או שיער דליל. מילוי שיער דליל מביא לשינוי בהופעה ולתחושה צעירה, זוהרת, מלאה, ונעימה של השיער. וכל זאת מבלי לעבור טיפולים פולשניים או לא נעימים. לפני שאתם פוסלים או מדלגים הלאה - דעו כי השימוש באבקות ייחודיות למילוי שיער נפוץ הרבה יותר ממה שאתם חושבים והסיבה היחידה שאתם לא יודעים זאת, היא שהתכשירים כל כך טובים עד שהם מתמזגים עם השיער בטבעיות והופכים בלתי נראים.
מחפש מידע אודות מילוי שיער?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
מילוי שיער דליל
שיער מלא מעניק לאדם מראה בריא צעיר ויפה. לפיכך אנשים שסובלים מתופעה של שיער דליל או נשירת שיער שאינה נעצרת או נובעת מגורם ברור ובר טיפול (דוגמת שינויים הורמונאליים) סובלים בשל מראה השיער שלהם. עד כה כללו הפתרונות להסתרת נשירת השיער חבישת כובעים, יצירת תסרוקות שונות ומשונות, טיפול במסרק לייזר ובמקרים הקיצוניים יותר מעבר של טיפול השתלת שיער. היום ניתן לטפל באופן אסתטי בתופעה גם בעזרת תכשיר קוסמטי פשוט, קל ונוח לשימוש ביתי- אבקת מילוי שיער.

אבת מילוי שיער היא אבקה שמותאמת לצבע שורשי השיער של המטופל ומורכבת מסיבי שיער טעונים בחשמל סטטי. האפקט שנוצר כאשר מפזרים מהאבקה על השיער הוא אפקט מרשים של שיער מלא, טבעי ובריא. סיבי השיער הטבעי שבאבקה נצמדים לשיערות הקיימות וממלאים את החללים בינהן, כך שהאזורים הריקים בקרקפת הופכים לבלתי נראים. כל אזור בו החלה התקרחות מתמלא בסיבי השיער. 

השימוש באבקה אינו מצריך מרשם רופא או יכולת עיצוב אסתטית טובה במיוחד. האבקה קלה ונוחה לשימוש בבית ואפילו במקומות ציבוריים. היא מתאימה לכל מי שסובל מתופעה של שיער דליל או נשירת שיער ורק חשוב לציין שעבור מי שסובל מקרחת מלאה האבקה אינה יעילה שכן אין לה שורשי שיערות להיתפס עליהם והיא תצנח מהקרחת מטה ולא תשאר במקומה.

מילוי שיער באבקה הוא פתרון טוב למי שמעוניין לשמר את המראה המלא לתקופה ארוכה מבלי לעבור טיפולים שונים. את האבקה ניתן לשים בכל בוקר ולהוריד בכל ערב, באמצעות חפיפה במקלחת. במידה ולא תחפפו הסיבים לא ירדו וישארו ליום נוסף. כאן המקום לציין שמבחינה אסתטית לא רק שהתוצאה יפה, האבקה גם אינה מלכלכת, אינה רעילה וכמובן אינה נושרת מהראש.

עם זאת מדובר כמובן בפתרון זמני שיש להתעסק איתו בכל יום או יומיים. מי שמעוניין היום בפתרון לטווח ארוך מומלץ לו להתעניין בטיפול השתלת שיער. עם השנים עבר טיפול זה תמורות גדולות וכיום השיטות בהן מבוצעת השתלת שיער טובות הרבה יותר, יעילות, בטוחות ומשאירות תוצאות יפות ומרשימות הנראות טבעיות לגמרי.

היבט נוסף שיש לתת עליו את הדעת הוא שהטיפול האסתטי בשיער דליל כמובן אינו מטפל בשורש הבעיה - בנשירת השיער. לכן, ללא קשר להחלטה לעשות שימוש באבקה למילוי שיער ההמלצה היא לעבור בדיקות דם וללכת לרופא עור שיוכל למפות את הגורמים לנשירת השיער ולטפל בהם ואף למנוע את המשך הנשירה. דעו כי פעמים רבות הגורמים לנשירה הם חוסרים בגוף וחוסר איזון שלאחר שאובחן ניתן לטפל בו.