מיני מתיחת בטן

ניתוח מתיחת בטן

אחת הפרוצדורות הקיימות לניתוח מתיחת בטן היא מיני מתיחת בטן. פרוצדורה זו מתבצעת כאשר העור העודף בשיפולי הבטן מינימאלי ויש להדק את שרירי הבטן בצורה קלה בלבד.
מחפש מידע אודות מיני מתיחת בטן?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.

מהי מיני מתיחת בטן
שיטת הניתוח המכונה מיני מתיחת בטן היא שיטה, שכאמור מתאימה רק לאלו בעלי עור עודף מינימאלי. בפועל, מדובר על נשים וגברים שהעור מעל לטבור שלהם נראה מתוח ורק בקו שמתחת לטבור יש מראה של עור נפול ושרירים חלשים.

מיני מתיחת בטן היא שיטה הנחשבת לפשוטה וקלה יותר הן עבור המטופל והן עבור המנתח. הניתוח מלווה בכאב מינימאלי בלבד וכבר לאחר התאוששות ניתן לשוב לבית להחלמה. במסגרת הניתוח מפריד המנתח הפלסטי את עור הבטן מאזור המפשעה ועד לקו הטבור ומבצע מתיחה שלו. הצלקת ממוקמת באזור המפשעה, היא קצרה יחסית לזו המתקבלת לאחר מתיחת בטן קלאסית ולא רואים אותה בעת לבישת תחתון.

במהלך פגישת הייעוץ הראשונית עם המנתח הפלסטי הוא יאבחן את מצב רפיון העור ויוכל להחליט האם המטפל מתאים לסוג זה של ניתוח או שעליו לעבור ניתוח מתיחת בטן קלאסית.

באופן כללי מיני מתיחת בטן מתאימה למי שמשקלו עומד על עודף של 10-15% ממשקלו האידיאלי. פעמים רבות היא מוצעת לשיפור מראה הבטן לאחר היריון או הורדה במשקל, כאשר המטופל מתקשה לחזור למידות הרצויות באמצעות פעילות גופנית.

צור קשר עם המוסדות המובילים בארץ למיני מתיחת בטן
ד"ר טלי פרידמן
ד"ר טלי פרידמן
מיקום בארץ: תל אביב - רמת אביב
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.