מתיחת פנים "מקס ליפט"

ניתוח מתיחת פנים

"מקס ליפט" היא שיטת ניתוח מתיחת פנים חדשנית המיועדת למי שפניו וצווארו צנחו ללא עודפי עור גדולים. השיטה בעלת מספר יתרונות בולטים דוגמת פולשנות מינימאלית. להלן כל המידע על מקס ליפט.
מחפש מידע אודות מתיחת פנים "מקס ליפט"?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
עם ההתבגרות אנשים רבים חשים בצורך להישאר, להרגיש ולהיראות צעירים על אף גילם. הם חשים כי מראה פניהם החיצוני אינו תואם את תחושתם הפנימית ומבגר אותם. הפתרון המוצע למי שחש כך הוא פנייה למנתחים הפלסטיים על מנת לעבור ניתוח מתיחת פנים שיוכל לסייע להם להחזיר את המראה האסתטי לפניהם ולהקנות להם מראה צעיר, מתוח ורענן.

ניתוח מתיחת פנים הוא מהניתוחים הפלסטיים הותיקים ביותר בעולם, ויש האומרים שהניתוח בוצע לראשונה כבר במאה ה- 19 אי שם באירופה. מאז, עבר הניתוח שינויים רבים והוא מבוצע היום במגוון שיטות שכל אחת מהן מתאימה לסוג אחר של מטופל ולדרישות שונות. מטרתן של כל השיטות היא לתת למטופל מענה מקסימאלי ואופטימאלי תוך פולשנות מינימאלית ושמירה על בטיחותו.

מתיחת פנים "מקס ליפט"
Minimal Access Cranial Suspension Lift - MACS Liftהוא שמה המלא של השיטה החדשה למתיחת פנים. התרגום הינו "מתיחת פנים במינימום נקודות גישה", משמע, ביצוע מתיחת פנים תוך פולשנות מינימאלית. טכניקה ייחודית זו שפותחה בשנים האחרונות מיעדת בעיקר למטופלים שפניהם וצווארם צנחו אך אין להם עודפי עור גדולים שיש למתוח ולהסיר.

צניחה שכזו של עור הפנים והצוואר יכולה להתרחש בעקבות כובד משקלו הטבעי של עור הפנים, גיל המטופל ואורח חיים עמוס. כמו כן, הניתוח מתאים לאנשים שכבר עברו ניתוח מתיחת פנים בעבר אך עדיין יש להם קמטים עמוקים, לחיים צנוחות, צוואר נפול וכדומה והם מעוניינים לבצע תיקון במראה.  

הליך "מקס ליפט"
מתיחת פנים בשיטת "מקס ליפט" נעשת תוך שימוש בהרדמה מלאה או מקומית, בהתאם לבקשת המטופל והחלטת המנתח. הניתוח מתחיל בשאיבת שומן הממוקדת באזור הצוואר, כשלאחר שנשאבו כל עודפי השומן מבצע המנתח חתך קטן שעובר מסביב לפאות וממשיך לכיוון האוזן. לאחר ביצוע החתך מרים המנתח הפלסטי את שרירי הצוואר ואת הרקמות העמוקות של הפנים באופן אנכי ומקבע אותן היטב. בו זמנית הוא גם מבצע מתיחה של העור כלפי מעלה. מתיחה אנכית של העור מעניקה לפנים מראה חלק וצעיר ומונעת היווצרות של צלקת גדולה ובולטת.

משך הליך מתיחת פנים "מקס ליפט" הוא קצר יחסית, ובהתאם, גם משך ההחלמה מהניתוח קצר יחסית בהשוואה למשך ההחלמה מניתוח מתיחת פנים קלאסי.  

מתיחת פנים "מקס ליפט" - יתרונות
לשיטה חדשנית זו יתרונות רבים בהם: הגדרת הלסת התחתונה בקוי מתאר מדוייקים ומחמיאים, קבלת מראה לחיים גבוהות ואצילות, מתיחת צוואר והשטחה של הקפל בין האף לזוויות הפה. וכמובן, הפולשנות המינימאלית, הצלקת הזעירה ומשך ההחלמה הקצר באופן יחסי.   

מתי בוחרים במתיחת פנים "מקס ליפט"?
לניתוח מתיחת פנים יש עשרות שיטות שפותחו במהלך השנים ומהן יש מי שנחשבות לטובות יותר וטובות פחות. כאשר מגיעים לפגישת ייעוץ אצל מנתח פלסטי יש לבחור מנתח שבקיא בתחום ניתוחי פנים וכזה בעל ניסיון רב בשלל הטכניקות בהן ניתן לבצע את הניתוח. מנתח פלסטי מנוסה יוכל לבחון את מראה הפנים, העור והקמטים של המטופל ולהתאים עבורו את שיטת הניתוח האופטימאלית מתוך כלל השיטות שהוא מכיר ומנוסה בהן. לעיתים תהיה זו שיטת המקס ליפט.