הפופולריות של ניתוח עיצוב זרועות

ניתוח מתיחת זרועות

מגמת שינוי מסתמנת בתחום הניתוחים הפלסטיים בעולם, החל משנת 2012 ניתוח אף שהיה מהניתוחים הפופולאריים ביותר מאבד את מעמדו, ואת מקומו תופס ניתוח מתיחות זרועות שמיועד להעלים את העור המדולדל בידיים.
מחפש מידע אודות הפופולריות של ניתוח עיצוב זרועות?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.

לפי נתונים שנאספו בארצות הברית במשך עשור ניכרת מגמת עליה של למעלה מ- 4,000% בביקוש לניתוח זרועות. ההסבר שנותנים המומחים לגידול הכמעט בלתי נתפס הוא שניתוח מתיחת זרועות והצורך להעלים עודפי עור מהזרועות הם תוצאה ישירה של הנהירה לבריאות והירידה במשקל של אנשים רבים בעולם המערבי.

הנתון די מדהים, בעיקר משום שמי שעובר את הניתוח יודע מראש שתשאר לו צלקת אורכה שמתחילה בבית השחי ויורדת לכיוון המרפק. צלקת שגם לאחר שמגלידה לחלוטין עדיין ניתן לראות אותה.

ניתוח עיצוב זרועות
דלדול של העור באזור הזרועות הוא תוצאה של הרזיה והעלמות של תאי שומן, מבלי שהעור התכווץ גם הוא והתאים את עצמו למימדים החדשים. לרוב, מי שנזקק לניתוח הוא מי שעבר ניתוח בריאטרי, משמע ניתוח הרזיה, לאחר שסבל מהשמנת יתר קיצונית.

השמנת יתר קיצונית היא אחת המגפות של העולם המערבי, אם לא המגפה. בארצות הברית נעשים מאמצים רבים להילחם בתופעה ולשכנע את הציבור לרדת בגדול. לאחר ניתוח הרזיה המנותח אינו יכול לצרוך עוד את אותה כמות מזון וקלוריות שצרך בעבר, מה שמוביל לירידה דרסטית ומהירה במשקל, כאשר העור לרוב אינו מסוגל להדפביק את קצב הירידה ומנותחים רבים נשארים עם עודפים באזור הבטן והזרועות.

עודפי העור הללו הם גורם לסבל נוסף עבור המטופלים, הם מגבילים אותם במלתחה, לעיתים יש בין הקפלים פצעונים ובעת תזוזה, גם לאחר שהאדם פסק מלכת הם ממשיכים לזוז. בנוסף, לא ניתן להעלים את עודפי העור ללא התערבות כירורגית.

בשל כך, בישראל ניתוח כגון מתיחת זרועות ומתיחת בטן, אשר מצמצמים את עודפי העור נכללים בסל התרופות, ומטופלים שאובחנו כסובלים מהשמנת יתר קיצונית ומ-BMI הגבוהה מ-35 וירדו במשקל זכאים להם בחינם.

ומה קורה בהוליווד?
בהוליווד כמו בהוליווד בכל שנה יש טרנד אחר, והשנה היא ככל הנראה השנה של ניתוח עיצוב זרועות. אם עד לפני כמה חודשים כולם רצו ניתוח שיעניק להם קוביות בבטן, היום ההעלמות של עודפי העור מהזרועות היא הראשונה בסדר העדיפיות.

לקראת הקיץ כולם מעוניינים להציג את זרועות הידיים חשופות, בגופיות ושמלות, מבלי לחשוב על העור העודף שמדלדל.

צור קשר עם המוסדות המובילים בארץ להפופולריות של ניתוח עיצוב זרועות
DR - מרכז רפואי
DR - מרכז רפואי דר' רון עזריה
מיקום בארץ: תל אביב, קניון לב המפרץ, חיפה.
ד"ר ערן חדד
ד"ר ערן חדד
מיקום בארץ: הברזל 21, רמת החייל, תל אביב
ד"ר טלי פרידמן
ד"ר טלי פרידמן
מיקום בארץ: תל אביב - רמת אביב
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.