מתיחת בטן בדרום

יש לך עודפי עור בבטן? ניתוח מתיחת בטן מעניק פתרון! עכשיו בקליניקות בדרום.

עור עודף הוא בעיה לא פחות קשה ומתסכלת מתאי שומן עודפים. בדרך כלל אנשים שעברו תקופות של הרזייה והשמנה והצליחו לבסוף להשיל את השומן העודף נתקלים בבעיה חדשה זו - העור העודף שמשתפל מהבטן התחתונה ואינו מתכווץ למימדים החדשים של הגוף. הבעיה המרכזית של אותו עור עודף הוא שכמעט ולא ניתן להוריד אותו באמצעות דיאטות מקובלות והעור עצמו לא מצטמצם למימדים החדשים של הגוף ואינו מתגמש. ניתוח מתיחת בטן מעניק פתרון לבעיה זו.
מחפש מידע אודות מתיחת בטן בדרום?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
מתיחת בטן
אין כיום דיאטה או פעילות ספורטיבית המיועדת לכיווץ העור העודף שנותר לאחר הרזייה וכזו המסייעות להיפטר ממנו. לפיכך אנשים רבים הסובלים מהבעיה מחפשים אחר פיתרון אלטרנטיבי וחיצוני להסרת העור העודף, לעיתים בדמות ניתוחים פלסטיים.

ניתוח מתיחת בטן הוא המענה הכירורגי-פלסטי להסרת עור עודף, כאשר במהלך הניתוח מותח המנתח הפלסטי את העור העודף מכיוון הבטן כלפי מטה ומסיר אותו, כאשר החתך ממוקם באזור המפשעה, מוסתר מעיני כל. המנתח מהדק את שרירי הבטן הרפויים ומייצב את העור המתוח באמצעות תפרים. בסיום הוא חובש את האזור כולו בתחבושת לחץ ששומרת הן על העור, שלא יפתח ולא ימתח והן שומרות על שרירי הבטן שישארו במקומם.

מתיחת בטן בדרום
עבור תושבי הדרום שמעוניינים לעבור את הניתוח נפתחו קליניקות ומרכזים רפואיים רבים המציעים אותו. הניתוח עצמו מבוצע על ידי מנתחים פלסטיים בעלי שם בתחום ושעות ניסיון רבות. ההיצע הרב של הקליניקות מאפשר לתושבים לבדוק את הקליניקות מבחינת איכות השירות, הרופא המנתח, מחיר הניתוח, אבזור הקליניקה וזמינות השירות. בכל אופן מומלץ תמיד לגשת לפגישת היכרות וייעוץ במהלכה מקבלים הסבר מפורט על הניתוח והשיטות השונות, מתאמים ציפיות ומכירים את הרופא.

הקרבה של הקליניקות לאזור המגורים של המטופלים מגדילה את קהל היעד שכעת רואה בניתוח כנגיש יותר וכן מסייע למטופלים לגשת לקליניקות ולקבל ייעוץ בתחום. בנוסף, עובדת הקרבה של הקליניקה מרגיעה מטופלים רבים שחוששים מתקופת ההחלמה, בעיקר במידה והמנתח והצוות הרפואי רחוקים מבחינה פיזית.