מתיחת בטן בחיפה

מעוניינת לעבור מתיחת בטן בחיפה?

מי שנשאר עם עודפי עור בשיפולי הבטן רבים שמפריעים לו לנהל אורח חיים תקין, אם מבחינה פיזית-בריאותית, ואם מבחינה אישית-רגשית-אסתטית, יכול למצוא את הפתרון לבעיה בדמות ניתוח מתיחת בטן. ניתוח מתיחת בטן בחיפה מבוצע על ידי מנתחים פלסטיים בעלי שם, המבטיחים לפונים עבודה מקצועית באיכות אסתטית גבוהה. הסרה ומתיחה של עודפי עור שנותרו היא חלק בלתי נפרד מהטיפולים שעוברים אנשים רבים שסבלו במשך השנים מאפיזודות של השמנה והרזיה ועברו ניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים שונים להסרת תאי שומן.
מחפש מידע אודות מתיחת בטן בחיפה?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.

ניתוח מתיחת בטן
ניתוח מתיחת בטן מטרתו לסייע בהסרה של עודפי עור באזור שיפולי הבטן, כאלו שנשארו לאחר אפיזודות של דיאטה והשמנה, לאחר הריונות גדולים ולאחר ניתוחים בריאטרים שהביאו לירידה חדה במשקל מבלי שהעור שעטף את אותה המסה התכווץ בהתאם. הניתוח פונה לקהל יעד גדול שאינו יכול ואינו מצליח להיפטר מאותם עודפי עור הנמצאים בשיפולי הבטן וממאנים להיתכווץ.

חשוב לציין שבניגוד לתאי שומן, אין דרך מקובלת להסיר עודפי עור באמצעות דיאטות ופעילות ספורטיבית. פעמים רבות התכווצות העור צריכה להיעשות לבד ובהדרגה במקביל לירידה במשקל. מי שחווה ירידה דרסטית במשקל שלא הניחה לעור להתכווץ בהדרגה יכול להיתקע עם עודפים שלא יתכווצו עוד. 

במסגרת ניתוח מתיחת בטן מותח המנתח הפלסטי את עודפי העור כלפי מטה, לכיוון המפשעה, מהדק את שרירי הבטן שהפכו רפויים וסוגר הכל באופן מהודק, כאשר הצלקת ממוקמת נמוך מאד מתחת לקו התחתונים, כך שאפילו עם בגד ים ביקיני לא ניתן לראותה. עוד חשוב לציין כי במרבית המקרים בנוסף למתיחה של עודפי העור והסרתם על המנתח גם למקם מחדש את הטבור שאיבד בעקבות המתיחה את מיקומו הטבעי.

ההחלמה מניתוח מתיחת בטן אינה קלילה, היא כוללת לבישה של חגורת לחץ למשך זמן רב וכן מטופלים מדווחים על כאבים בגוף וקושי בתזוזה חופשית בימים הראשונים שלאחר הניתוח.

מתיחת בטן בחיפה
בחיפה ניתן למצוא קליניקות ומרכזים רפואיים המנוהלים על ידי מנתחים פלסטיים מומחים בתחומם, המציעים לקהל הלקוחות ניתוחים פלסטיים בשיטות החדישות ביותר ותוך התאמה אישית לכל לקוח.

עבור מי שמתגורר באזור חיפה ומתעניין בניתוח מתיחת בטן, מומלץ לו לחפש אחר קליניקה בחיפה שבה יוכל לעבור את הניתוח, ולו בשביל שיוכל לחסוך לעצמו את הנסיעה הארוכה, הלא נוחה והלא נעימה מחדר ההתאוששות הביתה. הנגישות של המנתח הפלסטי חשובה הן בזמן הייעוץ ויותר מכך לאחר הניתוח כאשר יש להגיע לביקורות ועולות שאלות חדשות ולעיתים גם דאגות.