מתיחת בטן בירושלים

מתיחת בטן

אנשים אשר חוו אפיזודות חוזרות ונשנות של השמנה והרזיה מדווחים לא פעם על עודפי העור אשר נשארים לאחר הרזיה ויוצרים בעבורם התמודדות חדשה ומאתגרת. עודפי עור הם תוצאה של הורדה מהירה במשקל אשר לא הותירה זמן לעור להתרגל להיקף החדש ולהתאים את עצמו למימדים על ידי התכווצות.
מחפש מידע אודות מתיחת בטן בירושלים?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.

מתיחת בטן
ניתוח מתיחת בטן
מיועד אם כן למי שנותרו על גופו עודפי עור עקב אפיזודות של השמנה והרזיה וכן עבור נשים שנותרו עם עודפי עור לאחר הריונות גדולים. 

לרוב אותם עודפים נמצאים בשיפולי הבטן ומפריעים מאד בחיי היום יום, אם בתחום ההלבשה ואם בתחום הבינאישי האינטימי בו על האדם להרגיש בנוח עם גופו. ניתוח מתיחת בטן מעניק פתרון לאנשים הסובלים מבעיה זו ועושה זאת באמצעות מתיחה של אותם עודפים כלפי מטה, הידוק של שרירי הבטן שהפכו רפויים והסרה של העודפים. בסיום הניתוח סוגר המנתח את המקום כאשר העור והשרירים מהודקים והתפר ממוקם נמוך, לכיוון המפשעה כך שלא ניתן לראות אותו אפילו כאשר לובשים בגד ים.

מתיחת בטן בירושלים
כיום ניתן לעבור ניתוח מתיחת בטן בירושלים, באחת מאותן קליניקות או מרכזים רפואיים המנוהלים על ידי מנתחים פלסטיים בכירים המציעים שרותי ניתוחים פלסטיים מקצועיים וברמה אסתטית גבוהה ביותר.

היכולת לעבור ניתוח מתיחת בטן בירושלים, קרוב לבית, מאפשר למטופלים לחוש כמה שיותר בנוח. אין צורך בנסיעה ארוכה עד פגישת הייעוץ עם המנתח, וגם אחרי הניתוח, כאשר חוזרים הביתה לצורך החלמה הנסיעה קצרה ונעימה יותר (דבר משמעותי ביותר כאשר הגוף עודנו כואב) והמנתח נשאר קרוב, במידה ויש בו צורך.