מתיחת בטן במרכז

ניתוח מתיחת בטן

אחרי כל הדיאטות, ההרזיות וההשמנות, הריונות ולידות, שאיבת השומן ויתר הניסיונות להשיל את השומן העודף נשארים לא פעם, לפחות חלק מהאנשים, עם עור עודף באזור הבטן ובאזורים אחרים. עור זה נופל משיפולי הבטן התחתונה ואינו מוסיף חן ויופי למראה הכולל. על מנת לטפל באותו עור עודף שמשתפל מהבטן ניתן לעבור ניתוח מתיחת בטן.
מחפש מידע אודות מתיחת בטן במרכז?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
מהו ניתוח מתיחת בטן?
ניתוח מתיחת בטן הוא ניתוח שבאמצעותו מסירים את העור העודף שנמצא בשיפולי הבטן ובמקביל מחזקים את שרירי הבטן ומהדקים אותם.

במסגרת ניתוח מתיחת בטן מסיר המנתח הפלסטי את עודפי העור והשומן מאזור הבטן, מותח את שרירי הבטן שהפכו לרפויים, ומעניק למטופל את הבטן השטוחה שהוא כה רוצה בה. מתיחת העור נעשת כלפי מטה, כך שהצלקת הקטנה נמצאת באזור המפשעה ואינה נראת לעיני כל. המועמדים לניתוח מתיחת בטן הם אנשים שעברו אפיזודות של הרזיה והשמנה וכן נשים שעברו הריונות גדולים שהשאירו את שרירי הבטן שלהם רפויים.

מטופלים שבוחרים לעבור ניתוח מתיחת בטן צריכים לקבוע פגישת ייעוץ במהלכה יבדוק המנתח האם הם מתאימים לניתוח (למשל אנשים בעלי עודפי עור קטנים או נשים שמתכננות הריונות נוספים אינם מתאימים), יעברו בדיקות רפואיות כלליות ויעשו תיאום ציפיות והכנה לניתוח ולהחלמה. 

ביום הניתוח עצמו, תחת הרדמה מלאה, יסיר המנתח הפלסטי את עודפי העור מהבטן התחתונה ועד המפשעה, יהדק את שרירי הבטן ויסגור את הבטן, עם תחבושת לחץ שתשמור על השרירים מהודקים ועל העור שלא יתרחב ולא ייצור צלקת. 
ניתוח מתיחת בטן מבוצע מידי יום בישראל ולמנתחים הפלסטיים ניסיון רב בביצועו בדרך הטובה ביותר.

ניתוח מתיחת בטן במרכז
באזור מרכז הארץ ניתן למצוא קליניקות המנוהלות על ידי מנתחים פלסטיים מובילים שמציעים לקהל היעד ניתוח מתיחת בטן שמטרתו כמובן לשפר את המראה הכללי ולחטב את בטן המטופל. 

מרכזים רפואיים באזור מרכז הארץ נחשבים למרכזי ניתוחים פלסטיים בין המובילים והטובים בארץ. זאת בשל עובדת מרכזיותם ורצון של המנתחים הפלסטיים לפנות לקהל יעד גדול שכולל בתוכו גם את היפים והעשירים. הקליניקות מטופחות ונעימות והשירות הניתן בהן הוא ברמה הגבוהה ביותר, מיחס המזכירה ועד לעבודת צוות חדר הניתוח.

באזור המרכז ניתן לעשות השוואה בין הקליניקות השונות והמנתחים הפלסטיים השונים המציעים את הניתוח, לקבוע פגישות ייעוץ ולהחליט היכן לעבור את ניתוח מתיחת בטן.

צור קשר עם המוסדות המובילים בארץ למתיחת בטן במרכז
DR - מרכז רפואי
DR - מרכז רפואי דר' רון עזריה
מיקום בארץ: תל אביב, קניון לב המפרץ, חיפה.
ד"ר ערן חדד
ד"ר ערן חדד
מיקום בארץ: הברזל 21, רמת החייל, תל אביב
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.