מתיחת בטן בצפון

מעוניינת לעבור ניתוח מתיחת בטן? מחפשת קליניקה באזור הצפון?

ניתוח מתיחת בטן הוא ניתוח שפונים אליו אחר ניסיונות רבים להרזות ואחרי שעודפי השומן נעלמו והשאירו אחריהם עודפי עור גדולים. עודפי העור שמשתפלים מהבטן התחתונה בדרך כלל, אינם אסתטיים וקשה מאד להיפטר מהם. ניתוח מתיחת בטן נותן מענה לבעיה ובעזרתו ניתן להסיר את עודפי העור הללו שאינם מתכווצים למימדים החדשים של הגוף.
מחפש מידע אודות מתיחת בטן בצפון?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
מתיחת בטן
מי שעבר אפיזודות של השמנה והרזיה או ניתוח שאיבת שומן בוודאי מכיר את התופעה של עודפי עור גדולים וסימני מתיחה שנשארים לאחר כל אפיזודה של הרזיה. במצבים בהם האדם מצליח להישאר עם משקל מועט ולהסיר את עודפי השומן לפרק זמן ארוך, הוא נתקל לא פעם בבעיה כיצד להיפטר מעודפי העור שנותרו ואינם מתכווצים למימדים החדשים ומתאימים את עצמם.

אין דיאטה או סוג מסויים של ספורט שמיועד לכיווץ של עודפי עור, כך שיתאימו לגזרה הנוכחית של האדם. את עודפי העור שנותרים ניתן להסיר באמצעות ניתוח מתיחת בטן, במהלכו מותח המנתח הפלסטי את עודפי העור מכיוון הבטן התחתונה כלפי מטה למפשעה, ומסיר אותו ואת עודפי השומן שנותרו תוך הידוק של שרירי הבטן שלרוב, במקרים אלו, רפויים.

את העור המתוח מהדק המנתח הפלסטי בחלק התחתון של הבטן, כך שהצלקת היא כמעט בלתי נראת וחבויה, וחובש את הבטן בתחבושת לחץ ששומרת הן על השרירים המהודקים והן על העור המתוח, שלא יפתח ושהצלקת תחלים במהרה.

מתיחת בטן בצפון
עבור אנשים שמתגוררים בצפון הארץ נפתחו מספר קליניקות המציעות ניתוחים פלסטיים, ובהם ניתוח מתיחת בטן. הקליניקות והמרכזים הרפואיים מנוהלים על ידי מנתחים פלסטיים מובילים שמרחיבים את פעולתם ומתקרבים גם לאוכלוסיה שאינה מתגוררת במרכז הארץ. 

כאשר מבררים על ניתוח מתיחת בטן מומלץ לפנות לקליניקות שונות ולקבוע פגישת ייעוץ חינם וללא התחייבות. בפגישה זו יוכל הרופא לבחון את המצב, להציע את שיטת הניתוח הטובה בעיניו וכן להציג את עצמו ואת הקליניקה בכל הקשור לניסיון, אבזור, מחירים וכדומה.