מתיחת בטן בתל אביב

עודפי העור נמאסו עליך? ניתוח מתיחת בטן יכול להיות הפתרון עבורך.

יש לכם עודפי עור בשיפולי הבטן שלא נעלמים ולא מתכווצים? אתם לא מוצאים שום דרך להוריד אותם? ובכן, אתם לא לבד. בעיה זו של עודפי עור שנשארים לאחר אפיזודות של השמנה והרזיה מוכרת מאד בעולם האסתטיקה והפלסטיקה. במיוחד עבורה ועל מנת להעניק לה פתרון נוצר ניתוח מתיחת בטן שכל מטרתו היא העלמת עודפי העור והשארת הבטן מחוטבת ואת השרירים מהודקים.

אם אתם סובלים מעור עודף שלא נעלם גם כשאתם מקפידים על דיאטות ועל פעילות ספורטיבית דעו שיש פתרונות נוספים שיכולים לסייע לכם לקבל את הבטן השטוחה והחטובה שאתם מנסים להגיע אליה.
מחפש מידע אודות מתיחת בטן בתל אביב?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
ניתוח מתיחת בטן - מיני מתיחת בטן
כאשר מסתובבים מרבית ימות השנה עם בגדים קצרים, וכאשר האופנה מכתיבה לבישה של בגדים צמודים, אנשים עם עודפי עור שנשארו לאחר אפיזודות של הרזיות והשמנות יכולים להרגיש מחוץ למשחק ולא למצוא את עצמם בחנויות הבגדים או בחוף הים, שם מרבית המבלים חושפים לחלוטין את אזור הבטן או לכל הפחות מציגים בגדים צמודים. הסרה של עודפי עור משיפולי הבטן אפשרית ומכונה ניתוח מתיחת בטן, או מיני מתיחת בטן, בהתאם לכמות העור הרפוי של המטופל.

לעומת שומן עודף אותו ניתן להסיר בעזרת הרבה משמעת עצמית וכח רצון (ודיאטה ופעילות גופנית), הסרה של עור עודף היא כבר בעיה אחרת לגמרי. עור עודף הוא עור שנשאר לאחר הרזייה מהירה מאד או אפיזודות של הרזיה והשמנה. מדובר במקרים בהם העור אינו מצליח לעמוד בקצב השינוי שמתרחש בגוף, להתכווץ ולהתאים את עצמו לגזרה החדשה של האדם ולכן נשאר תלוי בשיפולי הבטן.

על מנת להיפטר מעור עודף מציעים המנתחים הפלסטיים ניתוח מתיחת בטן, ניתוח פלסטי במהלכו מותחים את העור העודף משיפולי הבטן, מהדקים את שרירי הבטן ותופרים את העור המתוח בקו המפשעה, כך שהצלקת אינה בולטת לעיני כל, אפילו כאשר הולכים עם בגד ים. בנוסף, עבור מי שהעור העודף אינו גדול אצלו, מוצע ניתוח מיני מתיחת בטן

לרוב, מי שפונה לניתוח מתיחת בטן הם אנשים מבוגרים ונשים שכבר אינן מתכננות הריונות, שכן הריון יכול למתוח מחדש את שרירי הבטן המהודקים ואת העור ולפגום בתוצאות הניתוח. מנתחים פלסטיים בודקים עם מטופליהם את מידת התאמתם לניתוח ומסבירים להם את הליך הניתוח ואת הצפוי להם בעת ההחלמה בפירוט לפני קביעת מועד הניתוח.

מתיחת בטן בתל אביב
בתל אביב, העיר שממותגת כעיר צעירה ועיר שאינה עוצרת לעולם, מרבית ימות השנה הם ימים חמים בהם הלחות והשמש שולטות וכולם, צעירים ומבוגרים, רוצים ללכת רק עם בגדים קצרים על מנת לשרוד את החום. אנשים שסובלים מעודפי עור מתקשים להשתלב בנוף זה ומדווחים על התחושה הלא נעימה שמעניק להם גופם. במיוחד בולט התסכול שנשאר לאחר שהצליחו להשיל מעצמם תאי שומן עודפים ובמקום להינות מגוף מחוטב הם מתמודדים כעת עם עודפי העור. גם מבחינה פרקטית בעיר שמקדשת יופי הם מתקשים למצוא ביגוד מתאים שמחמיא להם, וכן הם סובלים מהזעה גדולה. כלל התחושות והגורמים מביאים אותם לחפש אחר טיפול שיאפשר להם להיפטר מאותו עור עודף. 

בתל אביב ממוקמות כמה מהקליניקות והמרכזים הרפואיים המובילים לניתוחים פלסטיים, והם מציעים בין היתר ניתוח מתיחת בטן. ניתן ומומלץ להשוות בין הקליניקות השונות בהתייחס לפרמטרים כגון הכשרת הרופא הפלסטי המנתח, ניסיון המנתח, השיטה הטיפולית שהוא מציע (מתיחת בטן או מיני מתיחת בטן), נגישות וזמינות הקליניקה, מחיר הניתוח, האווירה בקליניקה ועוד. 

ישנם מנתחים פלסטיים המתמחים בסוג זה של ניתוחים פוסט בריאטריים וישנם מנתחים פלסטיים העוסקים במגוון ניתוחים פלסטיים המשפרים את מראה הגוף והפנים של המטופל. פעמים רבות ההחלטה על המנתח תכלול מרכיב חשוב ומשמעותי שהוא התקשורת הבין אישית עם המנתח ותחושת הביטחון והנוחות שהוא מעניק בזמן הפגישה איתו. 
בכל קליניקה ניתן לקבוע פגישת ייעוץ והתאמה ללא עלות וללא התחייבות.
צור קשר עם המוסדות המובילים בארץ למתיחת בטן בתל אביב
DR - מרכז רפואי
DR - מרכז רפואי דר' רון עזריה
מיקום בארץ: תל אביב, קניון לב המפרץ, חיפה.
ד"ר ערן חדד
ד"ר ערן חדד
מיקום בארץ: הברזל 21, רמת החייל, תל אביב
ד"ר טלי פרידמן
ד"ר טלי פרידמן - מיני מתיחת בטן
מיקום בארץ: תל אביב - רמת אביב
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.