מתיחת בטן ליצירת נשיות סקסית

מתיחת בטן

עיצוב הגוף באמצעות ניתוח מתיחת בטן הוא דרך מועדפת ופופולארית. נראה כי מתיחת בטן, היוצרת בטן שטוחה מביאה לתחושת נשיות סקסית. הניתוח יכול לשפר את התפקוד המיני ואיכות החיים בכלל.
מחפש מידע אודות מתיחת בטן ליצירת נשיות סקסית?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
מהו ניתוח מתיחת בטן
ניתוח מתיחת בטן כולל הסרה של עור עודף, חיזוק בשרירים בבטן שהתרחקו זה מזה והתרופפו, ולעיתים גם שאיבת שומן משולבת בניתוח. בהמשך יש הצרה של הטבור ושיפור כללי של מראה הבטן.   

בעיית עור רפוי
עור רפוי או עודפי עור הם לא רק בעיה אסתטית. עודפי עור המשתפלים מהבטן יכולים להביא לפגיעה בביטחון העצמי ופגיעה בדימוי גוף. הדבר יכול להשפיע על התנהלות זוגית וחברתית ולגרום להימנעות ממצבים אינטמיים.   

עודפי עור גדולים יכולים לגרום לדלקות, פצעונים ודלקות חוזרות ולעיתים אף מעוותים את המראה החיצוני של האזור הגניטלי, מה שכמובן מפריע ליצירת אינטימיות זוגית.  

ניתוח מתיחת בטן מטפל בכלל בעיות אלו ולא מזניח אף אחת מהן. בניתוח מעצבים את השרירים, מסירים את העודפים ומרימים ומעצבים את אזור הגניטליה.  

אנשים שעברו את הניתוח מרגישים שהם קבלו את חייהם מחדש ואת ההזדמנות ליצור אינטמיות נעימה ובטוחה.

בטן שטוחה וחיי מין
במחקר חדש שנערך בארצות הברית נמצא כי מטפלות שעברו ניתוח מתיחת בטן דיווחו על שיפור בדימוי הגוף וכן על שיפור במידת ההנאה שלהן מקיום יחסי מין. הביטחון העצמי כו גם תדירות יחסי המין עלו.  

הנשים דיווחו כי ההשפעה היא גם פיסית, הניתוח ושינויים הפזיולוגים תורמים לתחושת ההנאה, כאשר במקביל עלייה בביטחון העצמי ובפתיחות הגופנית מסייעים לא פחות.  

ממצא מעניין היה שגם בני זוגן של אותן נשים דיווחו על עליה בהנאה ובעניין שלהם ביחסי מין.