מתיחת זרועות ללא תפרים

עיצוב זרועות

זרועות הידיים הן אזור בגוף שלנשים רבות קשה לעבוד עליו. גם אם האישה עוסקת באירובי ובהליכה לא תמיד מוקדש זמן מיוחד של עבודה על הזרועות והחיזוק שלהן. התוצאה שמתקבלת עם השנים היא זרועות ידיים רפויות יחסית, לעיתים מדולדלות, שמעידות על גיל האישה.
מחפש מידע אודות מתיחת זרועות ללא תפרים?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
מתיחת זרועות ללא תפרים
כיום לאחר אין ספור טיפולים אסתטיים וניתוחים קוסמטיים שמיועדים לכמעט כל מקום בגוף החלו לחשוב גם על טיפול אסתטי בזרועות הידיים. בעבר כבר פותח ניתוח מתיחת זרועות וכיום הטיפול החדש בשוק מדבר על טיפול מתיחת זרועות ללא תפרים.   

ברחבי העולם המערבי ובמיוחד בארצות הברית ישנה התעניינות הולכת וגוברת בטיפולים אסתטיים לזרועות הידיים, כאשר המטרה היא אחת - להעניק לזרועות מראה מתוח וצעיר. הטיפולים החדשים והשיטות שמפתחים גדולי הרופאים הופכים למעין טנרד אופנתי חדש וכפי שבעבר ניתן היה להצביע על מהפכת הבוטוקס כיום ניתן להצביע על מהפכה בתשומת הלב והטיפול בזרועות הידיים.   

מראה זרועות הידיים
כאמור, למראה זרועות הידיים השפעה גדולה על מראה הגוף כולו, ובמיוחד בימי הקייץ בהם הגופיות (גם אם מדובר בגופיות רחבות) מככבות. זרועות הידיים, בעיקר בחלקן העליון נראות לא פעם רפויות והעור והשריר נראים מדולדלים ולא מחמיאים.  

הפער הין ההשקעה ביתר הגוף, הרגליים, הבטן והפנים למול ההשקעה בזרועות הידיים מביא לכך שהזרועות הן אלו שמעידות בסופו של דבר על הגיל האמיתי של האישה, ומאמצים רבים לטיפוח וליצירת מראה מושלם יכולים ללכת לטימיון.  

הבעיה היא שבאמת, באופן אובייקטיבי, קשה יותר לנשים לעבוד מבחינה ספורטיבית על אזור זה בגופן. נשים רבות אינן מרימות משקולות, או מניחות משקולות על הידיים בזמן הליכה או אירובי, ועם כל הכבוד לעבודות הבית הן לא כוללות הרבה עבודה על שרירים אלו.  

טיפול מתיחת זרועות ללא תפרים
הטיפול החדשני שמשגע את ארצות הברית הוא טיפול שמאפשר מתיחת זרועות או עיצוב זרועות ללא צורך בתפרים. לטיפול זה ישנן כמה שיטות:  
טרמייג - טיפול חדשני שמבוסס על גלי רדיו. הטיפול מסייע להידוק העור הרפוי ובו זמנית הוא מגרה את הגוף ליצירת קולגן, חומר חיוני לאלסטיות של העור ומראהו הצעיר.  

הזרקת סקלפטרה - הזרקה של חומר מילוי זמני שמוסיף נפח לעור הרפוי ובכך מאפשר לו להתמלא באופן טבעי ויפה תוך הסתרה של כלי הדם שנחשפו עם השנים. חומר המילוי נשאר בגוף זמן רב יחסית והוא נחשב לטיפול הזרועות הנפוץ ביותר.

טיפול בפעימות אור / טיפול לייזר מסוג "פרקסל" - שני טיפולים נוספים שמשקמים את העור והרקמות על ידי עידוד יצירת הקולגן. היתרונות המרכזיים של טיפולים אלו כוללים זמן התאוששות נמוך, פולשנות מועטה ותופעות לוואי קלות יחסית.