מתיחת פנים בדרום

ניתוח מתיחת פנים

ניתוח מתיחת פנים מיועד למי שמרגיש כי הקמטים, הקמטוטים והשקעים שעל פניו ומעניקים לו מראה בוגר אינם הולמים את תחושתו הפנימית הצעירה. לרוב אלו אנשים שטיפול מילוי קמטים או העלמת קמטים כבר אינם מספיקים על מנת להעניק להם את המראה הצעיר והרענן האופטימאלי אליו שואפים.
מחפש מידע אודות מתיחת פנים בדרום?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
ניתוח מתיחת פנים
ניתוח מתיחת פנים הוא ניתוח ותיק בקרב הניתוחים הפלסטיים, המיועדים לקהל הרחב ומבוצעים מאות ואלפי פעמים בכל יום בעולם המערבי. הניתוח עבר עם השנים מספר גלגולים וקיימות מגוון שיטות לבצע אותו. כיום השיטות השונות ככלל מתרכזות בהענקת מראה פנים טבעי ונעים תוך הסתרת הצלקות כמה שיותר טוב.

כמו כן, היום חלק נרחב משיטות ניתוח מתיחת פנים כוללות גם מתיחת צוואר. השילוב של שני ניתוחים פלסטיים אלו נבע האבסורד שבו אישה שעברה ניתוח מתיחת פנים הסתובבה עם פנים מתוחות וצעירות, אך הסתירה את הצוואר בצעיף שכן הוא נותר חרוש קמטים.

מתיחת פנים בדרום
עבור תושבי הדרום שמעוניינים לעבור ניתוח מתיחת פנים קיימים מגוון מרכזים רפואיים וקליניקות המציעים את השירות. טרם בוחרים היכן לעבור את הניתוח מומלץ לשמוע ממספר מקומות ואפילו לקבוע פגישות ייעוץ, חינם וללא להתחייבות, על מנת לאסוף את כל הנתונים החשובים כמו המנתח, מיומנויותיו ושנות נסיונו, מחיר הניתוח, האבזור בקליניקה וזמינות השירות.