מתיחת פנים בחיפה

חושב על ניתוח מתיחת פנים? מתגורר בחיפה ומחפש קליניקה קרובה לבית?

עם השנים משתנים הפנים ומראה העור הופך בדרך כלל מקומט יותר ועדין יותר. עבור אנשים שפניהם החלו להתקמט מעבר לממוצע והם אינם מצליחים עוד לחיות עם הקמטים והשקעים או להסתירו אותם באמצעות איפור או טיפולים אסתטיים מיועד ניתוח מתיחת פנים. הניתוח מותח את העור ועל ידי כך מחליק אותו ומעלים את המראה המקומט והמבוגר. יש כמה סוגים של ניתוחי מתיחת פנים בהם ניתוחי פנים "מיני ליפט" מצומצמים יותר, ניתוחים בהם בעיקר עובדים על מתיחת צוואר או כאלו שמשלבים ניתוח מתיחת עפעפיים.
מחפש מידע אודות מתיחת פנים בחיפה?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.

ניתוח מתיחת פנים
ניתוח מתיחת פנים מיועד לאנשים הסובלים מקמטים, קמטוטים עמוקים ושקעים רבים מספור החורשים את פניהם כתלמים. לרוב, מדובר במצב בו טיפולים עדינים יותר להעלמת קמטים כטיפול מילוי קמטים או הזרקת בוטוקס כבר אינם מתאימים לטיפול המצב ולא יהיו אופטימאליים עבור הפונים.

במסגרת ניתוח מתיחת פנים משתמשים המנתחים הפלסטיים במספר שיטות ניתוח, כאשר כל מנתח מתאים את שיטת הניתוח לאדם העומד מולו ולאופי הקמטים והשקעים שעל פניו. בכל אופן השיטות כולן מנוהלות תוך שמירה על רמת אסתטיקה גבוהה ביותר ועל הסתרה של הצלקות הזעירות בקו השיער, כך שלא ניתן לראותן.

ניתוח מתיחת פנים יכול לחולל פלאים במראהו של האדם, אך חשוב לדעת כי הוא אינו נחשב לאחד מאותם ניתוחים פלסטיים קלים ופשוטים. את הניתוח יש לעבור בקליניקה של מנתח פלסטי מיומן בעל ניסיון רב בתחום שידע לעשות התאמות ספציפיות של הניתוח למטופל וכן להסביר למטופל קודם לניתוח האם ציפיותיו מתאימות למציאות וכמה מהן יכול להתממש.

ההחלמה מהניתוח לא פשוטה גם היא ומטופלים מדווחים על הרגשה של עור מתוח ויבש שלוקח לו זמן להתגמש שנית ולקבל לחות. בנוסף עלולים להיות שטפי דם, נפיחות ואדמומיות על הפנים. לפיכך, במידה והחלטתם לעבור ניתוח מתיחת פנים מומלץ מאד לקחת מראש כמה ימי חופש ואפילו שבועיים עבור החלמה בבית שתהיה נינוחה ככל האפשר.

מתיחת פנים בחיפה
מתיחת פנים בחיפה מוצעת על ידי מספר קליניקות המנוהלות על ידי מנתחים פלסטיים מובילים בתחומם המתמחים במגוון שיטות ניתוח מתיחת פנים. כיוון שקהל היעד של הניתוח מפוזר על פני הארץ כולה מנתחים רבים החליטו לפתוח קלינקה גם בצפון, בחיפה, על מנת לענות על הביקוש שנוצר באזור זה.

הקליניקות המאפשרות ניתוח מתיחת פנים בחיפה פונות לקהל הצפוני שאינו מעוניין בנסיעות ארוכות לכיוון מרכז הארץ. המנתחים הם בדרך כלל אותם מנתחים הפועלים בקליניקות במרכז בימים שונים ולכן מובטחות אותה רמת מקצועיות ואיכות אסתטית. בנוסף, הלקוחות הצפוניים מרוויחים זמן נסיעה מקוצר וגישה נוחה יותר למנתח, במידה ויזדקקו לו בהמשך, למשל בעת הגעה לביקורת לאחר הניתוח.