מתיחת פנים בירושלים

מתיחת פנים

אנשים בני ארבעים ועד גיל שישים וחמש פונים יותר ויותר למנתחים פלסטיים בבקשה לעבור ניתוח פלסטי שמטרתו להעלים את קמטי הפנים. לרוב, הפונים הם מי שהקמטים על פניהם עמוקים ורבים וטיפולים קלים יותר, דוגמת טיפולי מילוי קמטים או בוטוקס, כבר אינם יעילים יותר עבורם.
מחפש מידע אודות מתיחת פנים בירושלים?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.

מתיחת פנים
מבין אלו הפונים לניתוח מתיחת פנים ניתן לכלול נשים וגברים כאחד, כאשר המכנה המשותף לכולם הוא הרצון והצורך שלהם להרגיש צעירים יותר ולהיראות צעירים יותר, וזאת על ידי מתיחת הפנים והעלמת הקמטים עד כמה שניתן.

המתיחה של עור הפנים מבוצעת במספר שיטות שונות, כאשר כל מנתח פלסטי מתמחה בדרך כלל בשיטה אחת או שתיים וחשוב להגיע אל המנתח ולבחון האם יש התאמה בין מה שיכול המנתח הפלסטי להציע לבין הצורך של הפרט.

ככלל, כל השיטות מטרתן למתוח את העור כך שהפנים יראו צעירות וחלקות יותר ועם זאת טבעיות ולא "מנותחות". את עודפי העור מסירים המנתחים ומהדקים את העור שנותר באזורים הסמויים מהעין, כך שלא ישארו צלקות בולטות.

מתיחת פנים בירושלים
מי שמעוניין לעבור ניתוח מתיחת פנים בירושלים עליו לפנות לאחד מהמרכזים הרפואיים או הקליניקות שמציעות ניתוח זה. תחילה יהיה עליו להיפגש עם המנתח הפלסטי לפגישת התאמה וייעוץ, פגישה זו מטרתה ליצור היכרות, להבין את תהליך הניתוח ולאפשר לפונה לשאול את כל השאלות שמציקות לו. לאחר מכן, ולאחר החלטה משותפת ישלח הפונה לבדיקות רפואיות ויקבע יום הניתוח.