מתיחת פנים במרכז

חושב על ניתוח מתיחת פנים? בוא לשמוע על קליניקות במרכז

אנשים בני חמישים פלוס לא תמיד מרגישים, בתחושה פנימית, כבני חמישים פלוס. אבל מה לעשות, הגוף שלנו לא עובד ומתבגר רק לפי תחושות פנימיות, ולא פעם אין הלימה בין מראה הפנים או הגוף לבין התחושה. מראה הפנים, שעם השנים מתמלאות בקמטים וקימטוטים ויכולות להיראות מבוגרות מכפי גילן, הוא המפתח ליצירת מראה צעיר ורענן. לפיכך, על מנת ליצור הלימה בין המראה החיצוני לתחושה הפנימית חלק מהאנשים פונים אל ניתוח מתיחת פנים.
מחפש מידע אודות מתיחת פנים במרכז?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
מהו ניתוח מתיחת פנים?
ניתוח מתיחת פנים הוא ניתוח שמטרתו להעלים או לטשטש את מראה הקמטים, השקעים והקמטוטים המופיעים על הפנים ככל שעוברות השנים והאדם מתבגר. הניתוח מוצע לבני ארבעים, חמישים ושישים פלוס שנמצאו מתאימים לעבור את הניתוח. במסגרתו מותח המנתח הפלסטי את העור העודף לכיוון הצדעיים, מחליק בדרך זו את הקמטים, מהדק את העור תוך השארת צלקת מינימאלית ומוסתרת, ולבסוף מסיר אותו.

יש כמה שיטות לניתוח מתיחת פנים, כאשר כל שיטה מתאימה לסוג אחר של קמטים ולרמה אחרת של כמות עור עודף. שיטת הניתוח נקבעת בפגישת הייעוץ שעורך המטופל עם הרופא המנתח טרם הניתוח.

באופן כללי ניתוחים פלסטיים הפכו בשנים האחרונות למצרך אותו מבקשת ודורשת לעבור אוכלוסיה רחבה ביותר, ובפרט כאשר מדובר בניתוח פלסטי שמטרתו להצעיר את האדם ולהקנות לו מראה רענן וצעיר מכפי גילו, דוגמת ניתוח מתיחת פנים.

בשל עובדה זו, הפופולאריות הגוברת של ניתוחים פלסטיים והשיטות המתקדמות שמשאירות את המטופל עם מראה צעיר אך טבעי וללא צלקות מיותרות נפתחו מרכזים רפואיים וקליניקות רבות שמעניקים שירות לקהל הולך וגדל שמבקש אחר הניתוח. ואכן, אם בעבר ניתוח מתיחת פנים היה נחלתן של כוכבות קולנוע מפורסמות והשאיר אותן מתוחות ובעלי מראה בלתי טבעי, היום המגמה היא להעניק מראה טבעי, מה שנותן לגיטימציה רחבה יותר לניתוח ומאפשר לנשים וגברים לעבור אותו מתוך ידיעה שהניתוח לא יבלוט או ישאיר אותם עם מראה בלתי מותאם.

ניתוח מתיחת פנים במרכז
במרכז הארץ, קליניקות מובילות של רופאים ומנתחים פלסטיים מציעות ניתוח מתיחת פנים לקהל הרחב, במטרה להצעיר את מראה הפנים ולהעניק לו מראה רענן וחלק. ניתן להשוות בין הקליניקות השונות והמנתחים הפלסטיים ולקיים מספר פגישות ייעוץ טרם ההחלטה במי לבחור. חשוב לדעת שהמנתחים הפלסטיים באזור המרכז נחשבים למנתחים מובילים המבצעים עשרות ניתוחים פלסטיים בכלל וניתוח מתיחת פנים בפרט מידי חודש, מה שמעניק להם ניסיון רב.
צור קשר עם המוסדות המובילים בארץ למתיחת פנים במרכז
DR - מרכז רפואי
DR - מרכז רפואי דר' רון עזריה
מיקום בארץ: תל אביב, קניון לב המפרץ, חיפה.
ד"ר ערן חדד
ד"ר ערן חדד
מיקום בארץ: הברזל 21, רמת החייל, תל אביב
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.