מתיחת פנים בצפון

מתגוררת בצפון וחושבת לעבור ניתוח מתיחת פנים?

הפנים שלנו אומרות עלינו הרבה, הן מספרות על מצב העייפות שלנו, על הגיל שלנו ועל אורח חיינו. קמטים ושקעים בעור יכולים ליצור מראה פנים מבוגר מכפי הגיל הכרונולוגי, מצב שרבים רוצים לשנות. ניתוח מתיחת פנים מעניק למטופלים בחזרה את עור הפנים המתוח, החלק והצעיר שהיה להם משכבר הימים.
מחפש מידע אודות מתיחת פנים בצפון?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
מתיחת פנים
במסגרת ניתוח מתיחת פנים בודק המנתח הפלסטי את מצבו של המטופל על מנת להציע לו את שיטת הניתוח הטובה ביותר עבורו. באופן כללי, המנתח ימתח את העור העודף לכיוון הצדעיים ושם, בקו השיער, באזור מוסתר מעין הוא יסיר אותם ויהדק את העור המתוח.
עבור חלק מהמטופלים ההמלצה היא לעבור את הניתוח תוך שילוב טכניקה של מתיחת צוואר, לקבלת מראה אופטימאלי.

יש לציין כי ניתוח מתיחת פנים הוא ניתוח פופולארי ומבוקש בכלל העולם המערבי. מתיחת פנים מתקיימת תחת הרדמה מלאה בדרך כלל ואורכת בין שעתיים לארבע שעות. בנוסף, ישנם מקרים רבים בהם המנתח משלב ניתוחים פלסטיים נוספים במסגרת ההליך בהם ניתוח הרמת עפעפיים או ניתוח הרמת גבות. 

תוצאות הניתוח הן טבעיות והמנתחים הפלסטיים של היום עובדים קשה על מנת להעלים את הקמטים מצד אחד ולשמור על מראה טבעי ולא מתוח ו"מנותח" מן הצד השני.

מתיחת פנים בצפון
לרווחת תושבי הצפון נפתחו בשנים האחרונות מגוון מרכזים רפואיים וקליניקות המציעות ניתוחים פלסטיים על ידי המנתחים הטובים והמנוסים בתחום. בין הניתוחים הפלסטיים שניתן לעבור ישנו ניתוח מתיחת פנים. 

הקליניקות הרבות שנפתחו בצפון מאפשרות למנתחים להרחיב את עבודתם, ולקהל הצפוני לקבל שירות נגיש ומותאם לצורכיהם, תוך הכרה בעובדה שבכל רחבי הארץ ישנם אנשים המעוניינים לעבור ניתוחים פלסטיים ואין סיבה כי יסעו למרכז הארץ.