מתיחת פנים בתל אביב

הקמטים והשקעים על הפנים מפריעים לך? ניתוח מתיחת פנים יכול להיות הפתרון

הקמטים על עור הפנים מפריעים לכם? הם רבים יותר מאי פעם וטיפולים עדינים יותר כמילוי קמטים והעלמת קמטים כבר לא עוזרים? יכול להיות שהטיפול שיתן לכם את הפיתרון האידיאלי הוא ניתוח מתיחת פנים. למרות הבאז האדיר סביב טיפולי מילוי קמטים והבוטוקס הטיפול המרכזי בתחום הפלסטיקה להעלמת קמטים מעור הפנים הוא ניתוח מתיחת פנים שבשקט בשקט ממשיך לשמור על מקומו המכובד והמרכזי.

כאשר מדובר על עיר כמו תל אביב בה חשוב כמעט לכולם להיראות מצויין ולא חשוב באיזה גיל הם, ניתוח מתיחת פנים הוא ניתוח פלסטי קלאסי מבוקש. הניתוח מעניק לפנים מראה צעיר, חלק ורענן ולמעשה קצת מחזיר את הזמן לאחור, וכל זאת בלי לפגועי בהבעה הטבעית של המטופל.
מחפש מידע אודות מתיחת פנים בתל אביב?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
ניתוח מתיחת פנים
לא כולם היו רוצים שמראה פניהם יעיד על גילם או שיראה מבוגר מכפי גילם. עם ההתבגרות נוצרים על פני עור הפנים יותר ויותר קמטים, קמטוטים ושקעים שאינם נעלמים ואינם מגיבים לטיפולים העדינים של תחום האנטי אייג'ינג ולעיתים גם לא לטיפולי האסתטיקה הרפואית. במקרים בהם אין הלימה בין תחושת האדם לבין מראה פניו והפער גדול ולעיתים בלתי נסבל פונים אנשים רבים לחיפוש אחר ניתוחים פלסטיים על מנת לשנות את המצב.

ניתוח מתיחת פנים הוא ניתוח שמטרתו למתוח את עור הפנים הרפוי והעודף, ולמעשה להעלים את הקמטים והשקעים שנוצרו בו. הניתוח מיועד למי שטיפולים אסתטיים כמו מילוי קמטים או העלמת קמטים כבר אינם יעילים עבורו, ועבור מי שרוצה בפתרון יעיל לטווח זמן ארוך.

כיום מנתחים פלסטיים שמציעים ניתוח מתיחת פנים עושים זאת תוך שמירה על מראה פנים שעודנו טבעי וחי ולא כזה מתוח יתר על המידה ומלאכותי. שמירה זו על מראה טבעי ונקי הופכת את הניתוח, שבעבר היה שנוי במחלוקת בעקבות הנראות שלו, לניתוח מקובל שאינו משאיר מראה בובתי וקפוא וצלקות בולטות. 

במסגרת ניתוח מתיחת פנים מותח המנתח הפלסטי את העור לכיוון הצדעיים (רקות, אוזניים ועורף), בודק שהקמטים נעלמו, מהדק את המתיחה, מפריד בין העור לבין השרירים ומסיר את העור העודף. את הצלקת הוא מסווה בקו השיער וכיום, בזכות טכנולוגיות חדשות וניסיון רב שנצבר היא כמעט בלתי נראת.

ניתוח מתיחת פנים בתל אביב
תל אביב שנחשבת לעיר של אנשים יפים בכל הגילאים ואנשים שמעוניינים להישאר ייצוגיים ומושכים היא עיר שהניתוחים הפלסטיים בה הם לא טאבו ולא עניין גדול. אנשים שמחליטים לעבור ניתוח פלסטי כזה או אחר יכולים לעשות זאת בלב שלם ומבלי לחשוב על תגובות הסביבה. כפי שהפכו טיפולי האנטי אייג'ינג לטיפולים מקובלים, כך גם הפך ניתוח מתיחת פנים לניתוח מקובל שמי שנזקק לו מקבל פרגון רב ותמיכה לעבור אותו. 

לא פחות חשוב, השינוי הגדול שעשו המנתחים הפלסטיים בכל הקשור לתוצאות הניתוח הביא גם הוא לעליה בפניות לניתוח - לא עוד מראה קפוא וחסר הבעה שנראה מנותח, אלא מראה טבעי וחי שמאפשר למטופל להזיז את פניו וליהנות במקביל מעור חלק וצעיר.

קליניקות ומרכזים רפואיים בולטים בתל אביב אשר מנוהלים על ידי מנתחים פלסטיים מובילים מציעים את ניתוח מתיחת פנים תוך שימוש בשיטות שונות והתאמתן לצורכי המטופל. ניתן להשוות בין הקליניקות והמנתחים הפלסטיים תוך התמקדות בפרמטרים של ניסיון המנתח והכשרתו, השיטה בה הוא עובד, נגישות וזמינות הקליניקה, הסתכלות בעבודות קודמות של המנתח, מחיר הניתוח וכדומה.

אלמנט חשוב נוסף שפעמים רבות הופך לאלמנט המכריע הוא היחס האישי שמעניק המנתח ותחושת הנינוחות של המטופל בקליניקה כולה.
בכל קליניקה ניתן לקבוע פגישת ייעוץ חינם וללא התחייבות.

צור קשר עם המוסדות המובילים בארץ למתיחת פנים בתל אביב
DR - מרכז רפואי
DR - מרכז רפואי דר' רון עזריה
מיקום בארץ: תל אביב, קניון לב המפרץ, חיפה.
ד"ר ערן חדד
ד"ר ערן חדד
מיקום בארץ: הברזל 21, רמת החייל, תל אביב
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.