ניתוח מתיחת פנים לגברים

מתיחת פנים

גברים אינם אוהבים לדבר על טיפולים אסתטיים. גם היום, כשטיפולי אסתטיקה וקוסמטיקה הפכו פופולאריים גם בקרב המין החזק הם עדיין לא מדוברים בפה מלא. אבל שהשקט התעשייתי לא יטעה אתכם, ניתוחים כמו ניתוח מתיחת פנים מבוצעים גם על גברים.
מחפש מידע אודות ניתוח מתיחת פנים לגברים?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
הגברים של היום הם לא הגברים של פעם. הם מודעים לחיצוניות שלהם ולא נמנעים מלטפל בעצמם ובפגמים אסתטיים שהם רואים. חלק מהטיפולים שעוברים גברים באופן קבוע הם טיפולי הסרת שיער וטיפולי מילוי קמטים או טיפולי הצערת העור בהם גם ניתוח מתיחת פנים.  

למראה מטופח יש חשיבות רבה בעולמנו. הוא מעיד על מעמד, ניקיון ובריאות האדם, ולעיתים גם הסטוס שלו והונו. לאנשים יפים ומטופחים יותר קל לעמוד מול קהל, קל לאנשים אחרים להתחבר אליהם והם פשוט מושכים יותר.    

ניתוח מתיחת פנים לגברים
היום המגמה היא לא לחכות עד שמראה הקמטים כבר ברור ועמוק, אלא לפעול להעלמתם ומיגורם טרם הם הופכים לדיירי קבע. בתחילה ניתן לעשות זאת באמצעות חומרי מילוי קמטים שונים ומאוחר יותר באמצעות ניתוח מתיחת פנים.  

מדוע גברים פונים לניתוח פלסטי?
ממש כמו נשים הסיבה העיקרית שבגינה גברים פונים לניתוח פלסטי היא הצורך שלהם להמשיך ולהראות צעירים. לפעמים יש לכך חשיבות משנית כמו מציאת עבודה בשוק הפרטי, שם לצעירים יש יתרון רב. לפעמים הרצון להיראות צעיר מגיע ממקום של צורך בשינוי אחרי גיל מסויים או שינוי בסטטוס המשפחתי. מתיחת פנים לגברים חשוב להבין שניתוח מתיחת פנים לגברים שונה במקצת מניתוח מתיחת פנים לנשים. הסיבה לשוני היא קודם כל עור הפנים השעיר של הגברים אשר מכתיבים קו חתך שונה לניתוח.  

בנוסף, לגברים עור עבה יותר מזה של נשים, אלסטי יותר ועשיר בבלוטות חלב. כמו כן גם אספקת הדם לעור הפנים של המטופל היא עשירה יותר מה שגורם לעור להיות מהודק יותר לרקמות שמתחתיו.    

בדרך כלל ההבדלים הללו אינם משמעותיים, אולם הם משפיעים על שיטת ניתוח מתיחת פנים.   

במסגרת מתיחת פנים לגבר על המנתח הפלסטי לקחת בחשבון שגברים מתגלחים בכל יום ולכן אין שיער שיכול להסתיר את עודפי העור והצלקת. בנוסף, יש לקחת בחשבון שגברים שמתגלחים צריכים לעשות זאת מבלי לחשוש מפגיעה בצלקת. לפיכך, הרחקת העור העודף במתיחת פנים לגברים היא שמרנית יותר.  

בנוסף, על המנתח להתחשב בזרימת הדם המוגברת לעור הפנים של הגבר, כיוון שזה הופך אותם למועדים לשטפי דם תת עוריים.