ניסוי חדש בטיפול בצלוליט

טיפול בצלוליט

תופעת הצלוליט מטרידה נשים רבות מבחינה אסתטית. תופעה זו שכוללת מעין "עור תפוז" ומתפתחת באזור הישבן, הירכיים, הבטן והשוקיים. ניסוי חדש מנסה לטפל בבעיה אחת ולתמיד.
מחפש מידע אודות ניסוי חדש בטיפול בצלוליט?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
ניסוי חדש בטיפול בצלוליט
הטיפול בצלוליט אינו נמנע על הטיפולים הטובים ביותר, ונשים רבות ממשיכות לחפש אחר טיפול אשר ימגר את התופעה אחת ולתמיד.

כיום, מוצעים בשוק מגוון רחב של קרמים לטיפול בצלוליט, וכן שיטות דוגמת אנדרמולוגיה במהלכה מעסים את אזור הצלוליט על ידי רולרים ששואבים את העור ודוחסים את שכבת השומן, או שיטת ה- Tri-Active המתמקדת בשלושה מישורים של טיפול - כיווץ תאי השומן והפחתת הבצקת, הגברה של זרם הדם והניקוז הלימפטי ושיקום רקמות החיבור וייצור הקולגן בגוף והגברת הסירקולציה של הדם.

חלק מהשיטות יעלות יותר וחלק פחות, אך אף אחת מהן לא מסייעת לפתרון התופעה אחת ולתמיד.

צלוליט הוא למעשה שינוי טופוגרפי במראה העור אשר בא לידי ביטוי בהופעת גבשושיות שומן באזור המותניים, הבטן, הירכיים והישבן. הגבשושיות שאנו רואים על גבי העור מכילות תאי שומן, מים ורעלנים אותם מערכות הלימפה והדם מתקשות לסלק. הניסוי החדש שיצא לדרך מחפש אחר מועמדים לטיפול בצלוליט, כאשר ההבטחה היא שהטיפול אינו פולשני ומעניק מענה ספציפי לבעיית הצלוליט בירכיים, האזור שמטריד את מרבית הנשים.

את הניסוי מריץ ד"ר סטיוארט וונג, מנתח פלסטי העובד בשיתוף פעולה עם חברת תרמאג'. המכשיר אותו פיתח מכונה "תרמאטיפ" ומטרתו כאמור למגר את תופעת הצלוליט ולהבטיח עור חלק ומהודק נטול גבשושיות.

המכשיר שולח ללכיוון העור קרינה אלקטרומגנטית, באותו התדר באמצעותו פועלת שיטת גלי הרדיו, וכמוה הוא אינו נחשב למסוכן. הקרינה מהמכשיר עוברת על פני העור ודרכו, ולמעשה מחממת את רקמות העור הסמוכות, ביניהן רקמת השומן התת-עורית. אותה קרינה מעודדת פירוק של רקמת השומן (וכך של הגבשושיות) ויצירת קולגן המהווה מרכיב חשוב באלסטיות של העור.  במסגרת הטיפול צפוי שהמטופל יחוש תחושת חמימות נעימה ונוחה.

לפי תוצאות הניסוי, עד כה, מספיק מפגש אחד על מנת ליצור נצפה לעין, כאשר התוצאה משתנה בין המטופלים ונעה בין שיפור בינוני במצב העור לשיפור משמעותי ביותר. תהליך הטיפול נמשך כמה שבועות ותוצאותיו יופיעו בהדרגה עד להיעלמות כלל תופעת הצלוליט. תוצאות טיפול בצלוליט לפי ניסוי זה צפויות להחזיק שנים.