ניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים בתל אביב

ניתוחים פלסטיים וטיפולי אסתטיקה

תל אביב היא הבירה הכמעט בלי מעורערעת של היפים והמפורסמים בישראל. כל מי שרוצה להיראות ורוצה שיראו אותה צריך להסתובב בתל אביב, במקומות הנכונים הכמובן. ועוד משהו - אם כבר מסתובבים, אז חייבים להיראות טוב, ולא חשוב בני כמה אתם, כמה קשה אתם עובדים ובאיזה נתונים חנן אתכם הטבע.
מחפש מידע אודות ניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים בתל אביב?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
תל אביב היא בירת האסתטיקה, הטיפוח, השיק והטרדנטים של עולם היופי. כמו שמעצבי הבגדים הגדולים ביותר פותחים קודם כל סטודיו בתל אביב, וכמו שמעצבי השיער ורשתות האופנה מתחילים בסניף תל אביבי ורק אחר כך מתפשטים הלאה לאזורים אחרים בארץ, כך גם טרנדים וטיפולים בתחום האסתטיקה והפלסטיקה מתחילים קודם כל בתל אביב ורק אחר כך מגיעים ליתר חלקי הארץ.

כיום, הטיפולים האסתטיים הנחשבים בחו"ל והניתוחים הפלסטיים שעוברים כל המפורסמים מגיעים קודם כל לתל אביב, בדמות קליניקות ומרכזים רפואיים שמפעילים מנתחים פלסטיים ישראלים בעלי שם וניסיון רב בתחום. בגדול, המנתחים לומדים מה השוק דורש, איזה טיפול, ניתוח פלסטי ושיטה הם הטרנדייים ביותר והמבטיחים ביותר ואותם לומדים ובהם מתמחים.

מובן שיש כאן ביצה ותרנוגלת, יש היצע של ניתוחים פלסטיים וטיפולים שמבטיחים לכל אחד להיראות טוב וצעיר ולכן הביקוש עולה, וכשהביקוש עולה עוד יותר טיפולים ומנתחים נכנסים לשוק.

חשוב לציין כי הרופאים הפלסטיים הישראלים הם רופאים מובילים בעולם הפלסטיקה במגוון תחומים ורבים מהם, הם המפתחים של שיטות ניתוח חדישות שמטרתן לשפר את היכולת האסתטית, לצד פולשנות מינימאלית.

כיום מי שמעוניין במבחר הגדול ביותר של מנתחים פלסטיים המציעים את אותו הניתוח מומלץ כי יפנה לקליניקות בתל אביב, מתוכן יוכל לבחור במנתח בעל הניסיון והוותק הרב ביותר, השיטה המועדפת עליו או המתאימה לו ביותר, המחיר הטוב ביותר, הקליניקה המאובזרת ביותר, השירות הזמין ביותר, וכדומה.
צור קשר עם המוסדות המובילים בארץ לניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים בתל אביב
DR - מרכז רפואי
DR - מרכז רפואי דר' רון עזריה
מיקום בארץ: תל אביב, קניון לב המפרץ, חיפה.
פרופ' יאיר מורד
פרופ' יאיר מורד
מיקום בארץ: ראשון לציון מרכז רפואי עתידים, מרכז רפואי נארא
ד"ר עמוס שפירא
ד"ר עמוס שפירא - מרכז לייפות
מיקום בארץ: תל אביב
ד"ר ערן חדד
ד"ר ערן חדד
מיקום בארץ: הברזל 21, רמת החייל, תל אביב
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
הסרת משקפיים
בוטוקס
הלבנת שיניים
ניתוח הגדלת חזה
עיבוי שפתיים
שאיבת שומן
הצרת היקפים
מתיחת פנים