ניתוחי עפעפיים בחיפה

סובל מעפעפיים נפולות? ניתוח עפעפיים הוא הפתרון לבעיה

עם הגיל העפעפיים נוטות לצנוח ולהתכהות, זה טבעי לחלוטין. עם זאת, עבור חלק מהאנשים העפעפיים מתחילות לצנוח מוקדם מהרגיל ויוצרות מראה עייף ומבוגר שאינו תואם את גילם ותחושתם הפנימית. צניחת עפעפיים מוקדמת נגרמת עקב גורמים כגנטיקה, אורח החיים, מבנה הפנים ועייפות מצטברת. במקרים בהם ישנה צניחת עפעפיים המפריעה לאורך החיים, אותם גברים ונשים הסובלים מהבעיה יכולים לפנות למנתחים פלסטיים שיוכלו להבטיח להם פתרון בדמות ניתוח הרמת עפעפיים.
מחפש מידע אודות ניתוחי עפעפיים בחיפה?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.

ניתוח עפעפיים
נשים וגברים בני 38-50 שמרגישים כי הם נמצאים בשיא, רוצים גם להיראות כך. אולם, שעות רבות ללא שינה, חשיפה לשמש, עומס רב וגנטיקה לא תמיד מאפשרים זאת וכך, דווקא בשיא החיים, הקריירה והמשפחה העפעפיים מתחילות לצנוח ולכסות על העיניים.

ניתוח עפעפיים נחשב לניתוח פלסטי פשוט באופן יחסי המבוצע בכמה טכניקות ושיטות, המתאימות לצרכים השונים של כל מטופל. הניתוח נחלק לניתוח עפעפיים עליונים וניתוח עפעפיים תחתונים ולא תמיד יש צורך בשני הניתוחים. יתרונו הגדול, אם לא הגדול ביותר של הניתוח הוא העובדה שלמרות פשטותו היחסית התוצאות שהוא מציג מרשימות ביותר ובעלות השפעה מכרעת על כל מראה הפנים.

מטופלים שעברו את הניתוח מדווחים כי הוא אינו משאיר צלקות וסימנים על השטח ולאחר החלמה קצרה שכוללת הרבה הרגעה של אזור העיניים לא ניתן לראות או לדעת שהם עברו את הניתוח, עובדה שמשמחת אותם בעת שהם מקבלים מחמאות על מראה פניהם מסביבתם. 

ניתוח עפעפיים בחיפה
כיום מנתחים פלסטיים רבים מציעים ניתוח עפעפיים בחיפה, בתל אביב ובערים מרכזיות נוספות בארץ. כמות המנתחים המציעים את הטיפול נגזרת מהביקוש הרב שיש לו בקרב האוכלוסיה, כאשר נראה כי ככל ששיא הקריירה והחיים מגיע בגילאים מאוחרים יותר כך הצורך לאזן בין מראה הגוף לבין התחושה הפנימית של האדם גדל. ובעולם המערבי של היום חתך הגיל שמנהל את העולם הם בני ה-40 פלוס, חבורה שבתוכה נמנים גם לא מעט כאלו שעל מנת להיראות בשיא נזקקים לעזרה חיצונית של ניתוחים פלסטיים

ניתוח עפעפיים בחיפה מאפשר לתושבי הסביבה לעבור את הניתוח קרוב לבית תוך נגישות מלאה לרופא המנתח ולצוות הקליניקה, הן לפני הניתוח, בזמן ההתייעצות, והן מאוחר יותר בזמן ההחלמה וההגעה לביקורת. פונים מכל אזור הצפון כבר לא צריכים לנסוע עד למרכז הארץ על מנת לעבור את הניתוח ויכולים לעשות זאת בקרבת ביתם, כאשר הם בטוחים כי הרמה המקצועית אינה נופלת מזו של הקליניקות במרכז וכך גם הרמה האסתטית המובטחת.