ניתוחי עפעפיים בירושלים

ניתוח עפעפיים

ככל שמתבגרים גם העור והגוף ומתבגרים ותופעות שונות שהינן טבעיות לגמרי, אך לא תמיד מחמיאות, מתחילות להתרחש. בין התופעות הללו ניתן למנות את צניחת העפעפיים, העליונים והתחתונים.
מחפש מידע אודות ניתוחי עפעפיים בירושלים?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.

ניתוח עפעפיים
ניתוחי עפעפיים
הם הניתוחים הפלסטיים המדורגים במקום השלישי בשכיחות ביצועם, בארץ ובעולם המערבי. לניתוח פונים נשים וגברים כאחד המעוניינים לשפר את מראה פניהם ולהעניק לעצמם מחדש מראה רענן וצעיר שאינו נראה עייף ומוטרד בכל יום מחדש.

החל מגיל 27 ניתן לעבור ניתוח עפעפיים. הגיל אולי נשמע צעיר אך העפעפיים צונחים ממגוון סיבות בהן עייפות, עישון, גיל, עומס וגנטיקה. הסיבות הרבות מביאות לכך שגם אנשים צעירים יחסית יכולים לסבול מהתופעה ויש לאבחן כל אחד ולהתאים לו את אופי הטיפול.
ניתוח עפעפיים הם ניתוחים שמציעים כמעט כל המנתחים הפלסטיים, שכן מדובר בניתוחים פופולאריים ביותר ומעבר לכך, בניתוחים פלסטיים הנחשבים לפשוטים יחסית ולקלים מבחינת ההחלמה של המטופלים.

על הפונים המעוניינים לעבור ניתוח עפעפיים לפנות לקליניקה או למרכז הרפואי בו הוא מעוניינים לעבור את הניתוח ולקיים פגישת ייעוץ עם המנתח. בפגישה זו יוכלו לקבוע את סוג הניתוח (עפעפיים עליונים או עפעפיים תחתונים) ולתאם ציפיות. בנוסף בפגישה זו מסביר המנתח על הליך הניתוח, הסיכונים וההחלמה הצפויה.

אנשים אשר עברו ניתוח עפעפיים מדווחים כי פעמים רבות מחמיאים להם לאחר הניתוח על המראה הרענן והטוב שלהם, אך לא מצליחים לזהות את מהות השינוי, משמע שהם עברו ניתוח פסלטי. עובדה זו, שלניתוח הקטן שלא משאיר עקבות ישנן תוצאות כה טובות וכמעט מיידיות, מוסיפה לו גם היא נקודות רבות.

ניתוח עפעפיים בירושלים
ניתוח עפעפיים בירושלים מתקיימים במספר קליניקות וניתן לפנות אליהן באמצעות טופס הפרטים באתר.