ניתוחי עפעפיים במרכז

ניתוחי הרמת עפעפיים במרכז הוא ניתוח פלסטי פופולארי ביותר!

הניתוח הפלסטי השלישי בשכיחותו בישראל הוא ניתוח הרמת עפעפיים. הניתוח מסייע לאנשים רבים להיפטר מהמראה העייף והמבוגר של הפנים וליהנות ממראה צעיר ורענן. הפופולאריות של הניתוח נובעת הן בשל העובדה שאוכלוסיה רחבה הסובלת מעפעפיים צנוחים מחפשת אחר פיתרון, והן מפאת העובדה שמדובר בניתוח פלסטי עדין יחסית, שאינו עושה שינוי פלסטי גדול, אך יוצר שינוי אסתטי בעל משמעות ונוכחות.
מחפש מידע אודות ניתוחי עפעפיים במרכז?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
מהו ניתוח הרמת עפעפיים?
בני חמישים פלוס וגם צעירים מהם יכולים לסבול מעפעפיים צנוחים, בין אם מדובר בעפעפיים עליונים או עפעפיים תחתונים. עפעפיים צנוחים נוצרים בעקבות הגיל, עייפות, אורח חיים עמוס ועודפי שומן שמצטברים בעפעפיים ומושכים אותם כלפי מטה. המראה שמתקבל הוא מראה ה"שקיות", מראה עייף ומבוגר. ניתוח הרמת עפעפיים הוא התשובה והפתרון האסתטי לתופעה זו. במהלך הניתוח מרימים את העפעף חזרה למקומו הטבעי, פותחים את העין ומסירים את העור העודף.

השינוי האסתטי שיכול ליצור ניתוח עפעפיים הוא כה גדול שאנשים רבים מעוניינים לעבור אותו. ככל הנראה העובדה שהניתוח אינו נחשב לקשה או מסובך ואינו יוצר שינוי פיזי-פלסטי גדול מעודדת אנשים שהיו פוחדים ממגוון ניתוחים פלסטיים אחרים, לעבור דווקא ניתוחי עפעפיים.

ואכן, מטופלים שעברו את הניתוח מדווחים על תגובות רבות מסביבתם, אך תגובות שאינן מתייחסות לניתוח ספציפית, אלא לעובדה שהם פשוט נראים הרבה יותר טוב. הסביבה ככל הנראה פשוט לא מזהה את תוצאות ניתוח עפעפיים מה שמאפשר לשמור אותו בדיסקרטיות.

ניתוח עפעפיים במרכז
במרכז הארץ קיימות קליניקות רבות ומרכזים רפואיים המנוהלים על ידי רופאים פלסטיים בכירים המציעים ניתוחי עפעפיים, עליונים ותחתונים. מרבית הקליניקות ממוקמות באזור תל אביב ומאפשרות לקהל הלקוחות לבחור את הקליניקה המתאימה להם ביותר מבין המבחר בהסתמך על מקצועיות המנתח, ניסיונו, מחיר הניתוחים הפלסטיים ופרמטרים נוספים. בכל יום מתקיימים עשרות ניתוחי הרמת עפעפיים ולמנתחים ניסיון רב בתחום.

שכיחותו הגדולה של הניתוח מייצרת תחרות בריאה בשוק הניתוחים הפלסטיים שמיטיבה עם הצרכנים ומאפשרת להם לקבל את תנאי הניתוח הטובים ביותר במחיר משתלם.

 
צור קשר עם המוסדות המובילים בארץ לניתוחי עפעפיים במרכז
DR - מרכז רפואי
DR - מרכז רפואי דר' רון עזריה
מיקום בארץ: תל אביב, קניון לב המפרץ, חיפה.
ד"ר ערן חדד
ד"ר ערן חדד
מיקום בארץ: הברזל 21, רמת החייל, תל אביב
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.